تازه های سایت

12. آذر 1396 - 10:28
فرمانده ناحیه مقاومت کوثر مطرح کرد:
عزیمت دانش‌آموزان کوثری به کربلای ایران/تصاویر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوثر گفت: 90 نفر از دانش‌آموزان پسر شهرستان کوثر در قالب کاروان راهیان نور به کربلای ایران در مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش کوثرخبر، سرهنگ دوم پاسدار محرم پوررحمان در حاشیه اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اظهار کرد: حضور اقشار مختلف مردم، به‌ویژه دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس فرصت بسیار مناسبی را به‌وجود می‌آورد تا با بخش‌هایی از دلاورمردی و رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس از نزدیک آشنا شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوثر بیان کرد: صبح امروز تعداد 90 نفر از دانش‌آموزان پسر شهرستان کوثر برای بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور شامل شهرهای باختران‌، دهلران، قلاویزان و ... اعزام شدند.

وی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی، قرائت ادعیه و نوحه‌سرایی، بیان روایت‌هایی از رزمندگان توسط راویان و تجدید پیمان با آرمان‌های شهدای والامقام دوران دفاع مقدس از جمله برنامه‌هایی است که برای این عزیزان در نظر گرفته شده است.

سرهنگ پوررحمان تاکید کرد: امروز همزمان با بدرقه کاروان راهیان نور شهرستان کوثر حال و هوای دوران دفاع مقدس را به خود گرفته بود و یاد و خاطره رزمندگانی را که از این محل به مناطق جنگی اعزام می‌شدند در اذهان شهروندان دوباره زنده کرد.

وی خاطر‌نشان کرد: امروز یکی از راه‌های مقابله با جنگ روانی و تهاجم فرهنگی دشمن یاد‌آوری توانمندی‌ها، رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران 8 سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و حفظ و ترویج فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی است.

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد