تازه های سایت

28. آذر 1395 - 7:43
جریانی ننگین که در سال 1388 با عنوان فتنه سبز در ایران اسلامی رخ داد و چهره مقدسات و عاشورای حسینی را هم خدشه دار کرد؛ امروزه با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوباره آتش زیر خاکستر شده و در حال شعله ور شدن است.

به گزارش کوثرخبر، با نزدیکتر شدن به ایام انتخابات 96 برخی ها که حامی فتنه سبز در سال 88 بوده و هستند همینک با همان افکار و با همان منش در فضای مجازی و دیگر شبکه های اجتماعی به فعالیت پرداخته اند و دم از آزادگی و آزادمردی می زنند.

اگر سیری در شبکه های اجتماعی حامیان فتنه سبز بکنید متوجه می شوید که فتنه گران نه تنها در سال 88 به عاشورای حسینی اهانت کرده و پرچم "یاحسین"را به آتش کشیده بودند، بلکه هم اکنون در آستانه انتخابات با راه اندازی جنبشی با همین تفکر خواسته های خود را در کانال های تلگرامی و ... به مردم به خصوص جوانان الحاق یا انتقال می دهند.

در پی این اقدام خصمانه فتنه گران که 7 سال پیش صورت گرفت و همه ارکان نظام را زیر سوال برد و هم اکنون نیز آتش زیر خاکستر است، اقدامی تامل برانگیز از حامیان همین قشر در القاب منتصب به سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) است که این القاب مقدس را برای شاخص ترین فتنه گران که هم اکنون در حصر به سر می برد را به کار می برند؛ درحالی که از دیرباز جهانیان القابی همچون "سید و سالار" را برای اباعبد الله الحسین به کاربرده اند.

این القاب که در فضای مجازی در حال انتشار است سبزتر از فتنه ای می باشد که در سال 88 به وقوع پیوست؛ چرا که این روزها انتقال افکار در اذهان عمومی بیش از پیش مدرنیته شده و بتبع خطرناکتر خواهد بود.

از سویی شنیده می شود که این روزها اتفاق باورنکردنی در شبکه های اجتماعی رخ داده است، جریان فتنه یا همان جنبش سبز ایران که به شدت مدعی روشنفکری ایران گرایی و ضدیت با اعراب است، در کمال ناباوری با جریان تکفیری وهابی مرتجع عرب، همراستا و هم داستان شده بطوری که با اندیشه های انقلابی و ... مخالف و بیشتر با مخالفان نظام اسلامی هم صدا شده اند.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 
شعله های فتنه در ایام نزدیک به انتخابات96

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای