نمایش 1 - 10 از 150
جوانان غیور ایران اسلامی با عضویت در بسیج چنان سد محکمی در برابراستکبار جهانی شدند که محاسبه گران نظامی طاغوت خود ادعا کردند می توانند قدرت تمام ارتش ونیروهای نظامی ودفاعی را بسنجند ولی نمی توانندقدرت بسیج را محاسبه نمایند.
در پی زمین لرزه هفته اخیر کرمانشاه که موجب کشته شدگان بیش از 400 نفر از هم میهنانمان شد و ایران را دوباره عزادار کرد، بر آن شدیم که بحران را می بایست بیش از پیش در اقصی نقاط کشور و بتبع شهرستان کوثر مدیریت کرد؛ اما آیا شهرستان 22 هزار نفری کوثر آمادگی مواجهه با یک زمین لرزه بزرگ را دارد؟
به بهانه هفته بسیج صورت گرفت؛
یا علی گفتم از پشت خاکریز که تنها امیدم یک گلوله آرپی جی بود به دشمن شلیک کنم که صدای یا علی من از پشت خاکریز دشمن را به خوف انداخت در یک لحظه یک نارنجک دستی به طرفم پرتاب کردند و نارنجک زیر شکم من منفجد شد.
از فرار مغز ها تا روستاهای خالی از سکنه در شهرستان کوثر!
خالی شدن یک سوم روستاهای کشور و عکس شدن نسبت جمعیت شهری و روستایی فقط یک جابه جایی ساده جمعیتی نیست و این روند تاکنون 11 میلیون حاشیه نشین، تعطیلی نیمی از تولید روستاها و ده ها آسیب اجتماعی و امنیتی را روی دست جامعه گذاشته است، کوثر نیز یکی از این شهرستان هاست که در سایه محرومیت و بیکاری از جمعیت 38 هزار نفری به 22 هزار نفر تنزل پیدا کرده است.
زرج آباد و معضلی به نام سد!
سد روستای زرج اباد در شهرستان کوثر که بیش از سه دهه است تنها مراحل مطالعات آن سپری شده و همه ساله از سوی مسئولان امر مطرح می شود مهمترین معضل اهالی می باشد که در سایه نبود آن دیگر معضلاتی چون بیکاری، مهاجرت، اعتیاد و ... در این روستا سایه افکنده است.
تلفیق خلق و خوی نهنگ آبی با جوانان افسرده!/خودکشی آخرین مرحله این بازی شیطانی
چالش نهنگ آبی که بیشتر جوانان امروزی آن را در فضای مجازی و برخی از گروه ها بازی می کنند، درواقع با درک و فهم مبانی بازی، معانی شیطانی را به مخاطبان خود منتقل می کند.
انتخاب استاندار بومی یا غیر بومی
مدتهاست انتخاب مدیران علی الخصوص انتخاب استاندار برای استان اردبیل در بورس اخبار قرار گرفته و هر روز افراد مختلفی برای تصدی آن‌ مطرح می شود؛ اما کدام گزینه برای تصدی گری برای استان اردبیل توفیق دارد، بومی یا عیر بومی.
استاندار اردبيل و انتقال آب قزل اوزن به دشت اردبیل
نماینده سابق کوثر و خلخال مطرح کرد:
نماینده سابق کوثر و خلخال گفت: انتقال آب قزل اوزن به اردبيل گرچه رويايى دست نيافتنى بوده اما تبديل به موضوعى بسيار مهم در راى آوردن و يا نياوردن كانديداها در حوزه‌های اردبيل، خلخال و كوثر شده و خواهد شد.
اجناس بُنجل و نخ نما، مد های این روزهای جوانان امروزی!
تفاوت فرهنگ فقرزده با یک فرهنگ اصیل/
البسه پاره پاره یا نخ نما این روزها به یک مدل تبدیل شده و اکثر جوانان که خود را امروزی و خوش تیپ می دانند از این کالاها استفاده می کنند، اما در اصل این فرهنگ فقرزدگی است که تبدیل به یک مدگرایی شده فلذا فقرزدگی این روزها عادت اکثر جوانان شده است.
ضرورت ایجاد فرصت های شغلی جدید در مناطق روستایی کشور
در حال حاضر، ایجاد فرصت های شغلی جدید در مناطق روستایی کشور از اهمیت دو چندانی برخوردار است؛ زیرا علاوه بر آمار بالای بیکاری در روستاها، کشور با معضل مهاجرت روستاییان به شهرها، بخصوص به شهرهای بزرگ مواجه است که این امر خود پیامدهای منفی زیادی در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و امنیتی دارد.

صفحه‌ها