نمایش 1 - 10 از 137
ادارات و نهادهای دولتی با انتخاب احادیث خدمت رسانی، در فرهنگ سازی معنوی جامعه تلاش کنند
ادارات و نهادهای دولتی با انتخاب احادیث خدمت رسانی، در فرهنگ سازی معنوی جامعه تلاش کنند و با هدایت به سمت سعادت بتوانند علاوه بر انجام تعهدات خود، وظایفی که بر عهده دارند از ارباب رجوع نیز تکریم به عمل آورند و به همین سبب بتوانند اخلاق اسلامی را در جامعه بسترسازی کنند.
رویکرد شبیه سازی جایزه/شرکت درفرایندجایزه ملی تعالی سازمانی
سازمانهایی که متقاضی شرکت درفرایندجایزه ملی کیفیت وبهره وری هستند می بایست پس از اجرای آموزشهای موردنیازوتشکیل تیم ارزیابی نسبت به انجام خودارزیابی اقدام نمایند.
نگاهی به استراتژی قورباغه آب پز و دکترین آنفلوانزای نیویورکی
استراتژی قورباغه آب پز و آنفولانزای نیویورکی دکترین هایی هستند که توسط نیکولاس بنس درسال های قبل در کنگره آمریکا مطرح شد و پس از آن نیز در فیلم هایی مانند 300 و سند 2030 دنبال شد.
روند توجه ویژه به موضوع اقتصادی و سرمایه گذاری از سوی مسئولان استانی و شهرستانی ادامه دارد و اقداماتی نیز در این حوزه انجام یافته است ولی باید تصریح کرد که پروسه جذب سرمایه گذار، توسعه اقتصادی و رفع بیکاری با اتکا به این سرمایه ها در شهرستان کوثر با شکست مواجه شده است.
نقش مهم مراکز علمی و دانشگاهی در ایجاد شغل پایدار برای فارغ التحصیلان
هدف مراکز رشد دانشگاهی و آموزش عالی در راستای توسعه علمی و اشتغالزایی است، شهرستان کوثر نیز با وجود آزمایشگاه ها، مراکز فنی و حرفه ای و دانشگاهی همچنان شاهد مغفول ماندن این ظرفیت ها در حوزه ایجاد کسب و کار است.
ویلا و اتومبیل شرط اول ازدواج!
غیرممکن های امروز سنت پیامبر؛
سنت حسنه ازدواج الهام گرفته از پیوند دو زوج آسمانی و گواه پیمانی به گستردگی آفتاب است که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ محسوب می شود، اما متاسفانه این سنت حسنه در عصر امروز تقریباً به سنت غیر ممکن مبدل شده است.
معيارهاي تعالي سازمانی/خط مشی ها، اهداف و فرایند ها در تحقق استراتژی ها
سازمان های متعالی ماموریت و آرمان خود را از طریق ایجاد و تدوین یک استراتژی متمرکز بر منافع ذینفعان و با در نظر گرفتن بازار و بخشی که در ان فعالیت می کنند، به اجرا در می آورند.
فضای ناحقیقی که بر زندگی حقیقی یمان مدیریت می کند!
تکنولوژی های نوین زندگی انسان را تسهیل کرده و آسایش ظاهری هم برایش فراهم کرده اما متاسفانه آرامش را از او گرفته است، نباید اجازه دهیم فضای مجازی به مفهوم امروزی، زندگی حقیقی و واقعی مان را مدیریت کند.
یادداشتی به بهانه کودتای 28 مرداد؛
ملتی که تاریخ نمی خواند، اشتباهات تاریخ را دوباره تکرار می کند، پس بیایید تاریخ بخوانیم تا اشتباهات تاریخ در سازش ملت ها با استکبار را تکرار نکنیم.
 مقاومت، مصابره و مرابطه سه استراتژی قرآنی است
مقاومت و مصابره و مرابطه سه استراتژی برای اجتماع و جامعه ای بهتر است که می توان برای آن هم فکر و هم طرح و تاکتیک وحتی قانون در حکومت ها و هم عمل داشت.

صفحه‌ها