نمایش 1 - 10 از 160
آیا حسابداری جزو مشاغل پردرآمد است؟
برخی از شرکت های سودجو دست به فریبکاری میزنند و فارغ التحصیلان حسابدار را سرکار نمیفرستند مگر کارهایی با درامد های ناچیز که بی صرفه هستند و امروزه مشاهده میکنید که در سایت ها و افکار عمومی تبلیغات دروغ فراوانی کرده اند.
پشتیبانی از ولایت فقیه عبورموفق از بحران فتنه/ ملت حماسه 9 دی دیگر را خلق می کنند
ناآرامی های اخیر با طرح فتنه جدید، خصومت دیرین آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران را نمایان می کند که در همین راستا باید ملت ایران با آگاهی، هوشمندی و مقاومت خود، اتحاد خود را در برابر آتش افروزی و فتنه جدید داخلی، با خلق حماسه 9دی دیگر، بصیرت معنوی و سیاسی خود را بار دیگر به نمایش بگذارند.
این مبارزه صرفا در بیرون از مرزها دنبال نمی شود بلکه از درون خانه ها مسیر مبارزه ترسیم شده و حتی نوع شدیدتر آن در تسویه حسابهای سیاسی داخلی قابل احصاست و پروژه نفوذ هم تسهیل روند پیروزی جریان باطل خارجی و دنباله روهای داخلی آنهاست.
غرب با روتوش زدن بازیگران و شکست خوردگان انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم و راه اندازی فتنه 88 قصد براندازی که کپی گرفته از انقلاب های رنگی بود را فرماندهی می کرد و در این میان فتنه گران با اتهام زنی و شعارپراکنی به اصل ولایت مطلقه فقیه، جریان های داخل کشور را به چندگانگی و چالشی هدایت و سوق می دادند.
ضربه محلک گرانی بر تولید و اشتغال/لوازم خانگی هم گران شد/تخم مرغ 20 هزار توامان!
با افزایش نرخ اقلام مصرفی در سبد غذایی خانوار و سیر سعودی قیمت ها در یک هفته اخیر شرایط را طوری برای مردم خصوصاً برای دهک های پایین سخت کرده است که وضعیت خرید و فروش در بازار به حداقل رسیده و اکثر مردم حتی توان خرید یک شانه تخم مرغ را هم ندارند.
اقتصاد اسلامی و رشد آن بر مبنای جهان بینی توحیدی، کارگزاران اقتصادی را به سمت تضمین و تامین اقتصاد بر پایه اسلامی با اصلاح الگوی مصرف، حمایت از تولیدات داخلی و ارتقای روحیه خودباوری، مقابله با آسیب های اقتصادی غربی را امکانپذیر می کند.
نگاهی به تاریخ سراسر آموزنده شهرستان کوثر که می اندازیم حاکی از آن است که شهرستان کوثر در ادوار مختلف تاریخ نقشی عزت آفرین در منطقه ایفا نموده است و نام آن همواره تداعی کننده انسانهایی بزرگ بوده است ولی بد بختانه امروزه با گذشت زمان شاهد هستیم که جایگاه بلامنازع کوثر در منطقه، در عرصه های مختلف دچار افت و رکود شده است.
قدس شریف این اواخر غریب شده بود اما با اقدامات خصمانه آمریکایی ها، اروپایی ها و اعراب مبنی بر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی مجددا در صدر اخبار و تیتر اول روزنامه ها و فضای مجازی دنیا قرار گرفت تا موفقیتی باشد درصدد دفاع از حق و حقوق مردم مظلوم فلسطین.
نمک پاشی عامل ایجاد بحران زیست محیطی و تخریب و انهدام مبلمان شهری بوده و همینطور برای خاک، آب، گیاهان و حتی جانوران نیز زیان آور است.
امروزه مسئله آسیب های اجتماعی یک تهدید بزرگ برای جامعه و خانواده ها حساب میشود که با نگاه سطحی و گذرا میتوان به عمق فاجعه این پدیده شوم پی برد که عوامل مختلفی در بوجود امدن این مسئله و موضوع دخیل است.

صفحه‌ها