تازه های سایت

15. دى 1395 - 7:25
اعضا و هیئت رئیسه انجمن دوستداران توسعه گیوی طی سپاس نامه ای از حضور پرشور مسئولان استانی و شهرستانی، علم پروران و نخبگان و همچنین دیگر اهالی شهر گیوی در همایش توسعه این شهر تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش کوثرخبر، انجمن دوستداران توسعه گیوی در پی برگزاری همایش توسعه و پیشرفت همه جانبه شهر گیوی که جمعه هفته گذشته در محل مجتمع فرهنگی توحید پایتخت برگزار شد، با صدور سپاس نامه ای از تمامی حضّار این همایش تقدیر کرد.

 

در این سپاس نامه آمده است:

از اينکه با هدف اعتلا و ارتقای فعاليت های علمی، اقتصادی، فرهنگی، صنعتی و گردشگری و با عنايت به حفظ و تقويت سرمايه های عظيم و توانمند زادگاهمان(گیوی)، در مسير تحول اقتصادی و سرمایه گذاری، این انجمن را حمايت و پشتيبانی فرموديد و با حضور گرما بخش خود اين برنامه را وزين نموديد، در کمال اکرام و احترام و به رسم ادب و اخلاص از حضور همه حضار تقدیر و تشکر به عمل می آید.

ترغیب به فعالیت های گروهی و به تصویر کشیدن نقاط قوت در الگوی همدلی و مشارکت موفق بین مردم، سازمانها، انجمن ها و مسئولین یقیناً باعث توسعه اقتصادی، صنعتی و همچنین رفع معضل بیکاری و مهاجرت معکوس در منطقه خواهد شد؛ بی شک هر فعالیت نظام مند در گرو تلاش خردمندانه ی تمامی مردم و مسئولان دلسوز است.

اميد است با تکيه بر گردهمايی های اين چنين و حس خود اتکايی، استقلال همه جانبه ی اقتصادی را برای اين مرز و بوم و بتبع شهر گیوی به ارمغان آورده و اين حضور شايسته تان استمرار و به سوی توسعه ی پايدار اقتصادی شهر سوق يابد.

اعضا و هیئت رئیسه انجمن دوستداران توسعه گیوی مورخ 95/10/14

گفتنی است که امام جمعه کوثر، مديركل اجتماعي استاندارى تهران، معاون استاندار اردبیل، فرماندار کوثر، پیشکسوتان، فعالین عرصه علم و هنر، اعضای انجمن دوستداران توسعه گیوی و دیگر اهالی شهر گیوی در همایش انجمن دوستداران توسعه گیوی حضور داشتند.

 

سپاس نامه انجمن دوستداران توسعه گیوی از حضور پرشور اهالی در همایش توسعه شهر

نظرات کاربران

سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21