تازه های سایت

15. دى 1395 - 8:02
اتاق فکر پرورشی آموزش و پرورش شهرستان کوثر با حضور نماینده مدیران، مربیان ، روحانیون و پیشکسوتان حوزه پرورشی و دیگر مسئولان فرهنگی در محل سالن جلسه این مدیریت تشکیل گردید.

به گزارش کوثرخبر، مهدی غزنوی، مدیر آموزش و پرورش کوثر در این جلسه با اشاره به ضرورت استفاده از تفکر و خرد جمعی در تصمیم گیری و برنامه ریزی سیاست های آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش اساس و محور پیشرفت و ترقی کشور است و ضرورت دارد در برنامه ریزی، سیاست گذاری، نظارت و اجراء از تفکر، خرد و ایده های خلاق صاحبان فکر و اندیشه استفاده شود.

وی ادامه داد: اساس موفقیت آموزش و پرورش در تفکر مثبت است و دراین زمینه، استفاده از تجربیات برتر و یافته های علمی و پژوهشی در اولویت قرار دارد.

مدیر آموزش و پرورش کوثر گفت: اراده خود اشخاص باعث پیشرفت و ترقی می شود و باید این عقیده را در دانش آموزان تقویت کنیم و اعتماد به نفس آنها را بالا ببریم.

غزنوی اظهار امیدواری کرد: انتظار می رود معلمان با همکاری گروه های آموزشی بتوانند برنامه های آموزشی و پرورشی مناسب همراه با راهکار ارئه دهند تا سطح آموزش در منطقه افزایش یابد.

در ادامه  محمد مهری، معاون پرورشی و تربیت بدنی با اشاره به پیش بینی سند تحول بنیادین خواستار ارائه پیشنهادات و راهکار های لازم در زمینه پرورشی شد.

در انتهای جلسه هر یک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه پرورشی بیان کردند که در ادامه مقرر شد این جلسات هر دو ماه یکبار جهت تبادل افکار تشکیل شود.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
 زندگی نامه کامل پهلوان شهید اسماعیل اعلمی
یتیم خانه ایران
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21