تازه های سایت

2. دى 1395 - 3:40
سخنگوی انجمن دوستداران توسعه گیوی گفت: همزمان با فرا رسیدن نخستین سالروز به ثبت رسیدن "انجمن دوستداران توسعه گیوی" و همچنین به مناسبت روز شهرستان شدن کوثر همایش مردمی این انجمن در پایتخت برگزار می شود.

به گزارش کوثرخبر، عدالت امیرزاده با بیان اینکه همایش مردمی انجمن دوستداران گیوی" در تهران برگزار می شود اظهار کرد: با هماهنگی های به عمل آمده و جلسات متوالی با هیات مدیره انجمن؛ همایشی تحت عنوان"همایش مردمی دوستدارات توسعه گیوی مقیم تهران" در سالن همایش مجتمع فرهنگی توحید پایتخت برگزار می شود.

وی ادامه داد: این همایش مردمی همزمان با فرا رسیدن نخستین سالروز به ثبت رسیدن "انجمن دوستداران توسعه گیوی" و همچنین به مناسبت روز شهرستان شدن کوثر (مورخ 75/10/10)، برگزار می شود که انتظار می رود ضمن حضور همشهریان مقیم تهران، مردم شریف و فرهنگ پرور گیوی در این همایش حضور به عمل آورند.

سخنگوی انجمن دوستداران توسعه گیوی خاطر نشان کرد: قطعاً از همه نظرات، ایده ها و طرح های اهالی که توسعه همه جانبه شهر گیوی را موجب خواهد شد استفاده کرده و مد نظر هیات رئیسه انجمن قرار خواهد گرفت.

امیرزاده در پایان گفت: بی شک حضور گرم اهالی در این همایش مردمی دست اندرکاران این مجتمع را در فعالیت های لازم جهت توسعه پایدار، ایجاد اشتغال و پیشرفت اقتصادی و صنعتی بیش از پیش یاری خواهد کرد.

زمان: روز جمعه مورخ 95/10/10

ساعت: 15 الی 18 عصر

مکان: تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، سالن همایش های مجتمع فرهنگی توحید

 

انتهای پیام/

 

همایش مردمی "انجمن دوستداران توسعه گیوی" در تهران برگزار می شود

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی