تازه های سایت

1. دى 1395 - 3:14
طی آیینی از کوروش کمالی نیا، فعال قرآنی شهر گیوی که در زمینه های حفظ آیات، روایات و احادیث قرآنی جزو فعالان مساجد شهر است، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش کوثرخبر، در آیینی با حضور فرمانده سپاه کوثر و مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه از کوروش کمالی نیا، فعال قرآنی که در زمینه حفظ آیات، روایات و احادیث قرآنی جزو فعالان نهضت قرآنی در مساجد است، تجلیل به عمل آمد.

این آیین که در منزل شخصی کوروش کمالی نیا برگزار شد؛ فرمانده سپاه کوثر هدف از برگزاری این آیین را، ارج نهادن به مقام و جایگاه تعالیم قرآنی در جامعه، تشویق و ترغیب فعالان قرآنی و تقدیر از تلاش های مربیان، حافظان و فعالان قرآنی عنوان کرد. 

سرهنگ راعی اظهار کرد: نهادینه شدن فرهنگ ناب قرآن در جامعه، حفظ و القای احادیث و روایات در سطح جامعه موجب مصونیت در حوزه فردی و اجتماعی می شود.

وی با تاکید بر بهره گیری از شیوه های نوین در حوزه آموزش قرآن کریم اظهار داشت: این اقدام می تواند به جذب نوجوانان و جوانان و توسعه معارف ناب دینی با الهام از آیات الهی کمک کند.

فرمانده سپاه کوثر اضافه کرد: تنظیم زندگی ایده ال با استفاده از سرمشق های قرآن کریم میسر خواهد بود و فعالین حوزه قرآنی در مساجد می بایست با اتکا به این مهم در جذب و فعالیت جوانان در عرصه قرآنی تلاشی بیش از پیش داشته باشند.

انتهای پیام/

 

تجلیل از فعال قرآنی شهر گیوی/تصویر

نظرات کاربران

لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال