تازه های سایت

25. مهر 1395 - 6:56
طی اقدامی تامل برانگیز از سوی مسئولین امر، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره بهزیستی کوثر همزمان با 24 مهر روز عصای سفید (روز جهانی نابینایان) برگزار شد؛ درحالی که انتظار می رفت این اقدام آنها پس از تکریم نابینایان مددجوی این اداره برگزار می شد.

به گزارش کوثرخبر، مراسم تودیع و معارفه رئیس بهزیستی کوثر که روز گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد؛ محسن جعفری، رئیس سابق این اداره پس از ارائه سه سال خدمت صادقانه تودیع و ابراهیم مسروری با سابقه 25 ساله به عنوان رئیس جدید بهزیستی شهرستان کوثر معرفی شد.

اما این اقدام از سوی مسئولین امر همزمان با 24 مهر روز عصای سفید(روز جهانی نابینایان) برگزار شد که جای بسی تامل دارد.

این درحالی است که انتظار می رفت پس از تکریم نابینایان مددجوی این اداره یا برگزاری برنامه هایی به پاس این روز جهانی، مراسم تودیع و معارفه روسای این اداره برگزار می شد؛ گرچه انتظار می رود تکریم روز عصای سفید از سوی رئیس جدید این اداره صورت گیرد.

به گزارش کوثرخبر، ابراهیم مسروری، رئیس جدید این اداره پیشتر ریاست بهزیستی شهرستان پارس آباد را نیز در کارنامه خود دارد.

خدماتی که محسن جعفری، رئیس سابق اداره بهزیستی کوثر در این شهرستان به مددجویان ارائه کرده است اعم از احیای انجمن معلولین در شهرستان، توسعه گروه زنان سرپرست خانوار، ایجاد مرکز مشاره عمومی، افزایش اعتبارات اداره تا سقف 100 میلیون تومان، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، تاسیس اورژانس اجتماعی، جذب 7 نفر کارشناس و اشتغالزایی در اداره، خریداری خودروی اورژانس اجتماعی 123 با اعتباری بالغ بر 130 میلیون تومان، تعامل با ادارات و نیرهای نظامی و انتظامی و ... است که می توان این اقدامات را در راستای ارائه خدمات به مددجویان شهرستان مغتنم و قدرشمرد.

 

محسن جعفری پس از تودیع در شهرستان با حکم دکتر بهزاد ستاری، مدیر کل بهزیستی استان، به عنوان کارشناس پیشگیری در اداره کل آغاز به کار کرد.

پایگاه تحلیل خبری کوثرخبر ضمن تقدیر از زحمات 3 ساله رئیس سابق بهزیستی کوثر، آرزوی تن درستی و خدمت در مراتب و مقام بالاتر را برای وی خواستار است.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد