تازه های سایت

21. اسفند 1396 - 9:20
در روزهای پایانی هفته جاری شاهد استیضاح سه وزیر خواهیم بود که در میان آن‌ها عباس آخوندی فاقد پشتوانه مردمی است اما به علت حمایت خواص، همچنان در قدرت باقیست.

به گزارش کوثرخبر، به نقل از آناج، بعد از گذشت 6 ماه از آغاز عمر دولت دوازدهم، مجلس شورای اسلامی استیضاح سه وزیر کابینه‌ی روحانی را کلید زده است و بر اساس آخرین اخبار صبح سه‌شنبه ربیعی و عصر همان روز استیضاح آخوندی صورت می‌گیرد.

از آنجایی که نمایندگان ملت فرصتی برای استیضاح سه وزیر در عرض یک روز را ندارند، صبح چهارشنبه نیز استیضاح حجتی را مطرح می‌کنند.

اخبار واصله حکایت از آن دارد عباس آخوندی به علت عملکرد ضعیف و حاشیه‌های زیادی که با موضع‌گیری خود در رابطه با مسایل مختلف اتخاذ کرده است، شانس کمتری برای فرار از استیضاح دارد اما با این حال ابقاء آقایان حجتی و ربیعی در وزارت‌خانه‌ها دور از انتظار نیست.

از زمان طرح استیضاح این افراد در کمیسیون‌های مختلف مجلس، دولت‌مردان تلاش زیادی برای کاهش تعداد امضاءهای استیضاح کرده‌اند اما موفق به اقناع نمایندگان ملت نشده‌اند.

باید منتظر ماند و دید آیا عباس آخوندی این‌بار نیز می‌تواند از دست مجلس شورای اسلامی همچون حادثه قطار تبریز-مشهد قسر در برود یا آنکه این‌بار سقوط هواپیمای تهران-یاسوج و ضعف او در مدیریت بحران گریبانش را خواهد گرفت.

گفتنی است؛ استیضاح وزیر راه و شهرسازی برای مردم آذربایجان‌شرقی اهمیت زیادی دارد چراکه مردم هنوز حادثه تلخ قطار تبریز-مشهد را از یاد نبرده‌اند و از سویی دیگر احمدعلیرضا بیگی جزو مخالفان سرسخت آخوندی است که خواهان کناره‌گیری‌اش از قدرت می‌باشد و در مقابل مسعود پزشکیان از وزیر راه حمایت و استیضاح وی را اشتباه می‌داند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال