تازه های سایت

20. اسفند 1396 - 23:01
امام جمعه کوثر در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح کرد؛
فرماندار جدید شهرستان کوثر باید مدیر و مردمی باشد
امام جمعه کوثر اظهار کرد: تأکید و خواست اهالی کوثر در انتصاب فرماندار جدید شهرستان بر مدیر، بومی، مردمی، مؤمن و متدین بودن است.

به گزارش کوثرخبر، امروز جلسه شورای اداری با حضور امام جمعه و رئیس دادگستری کوثر،  اعضای شورای تأمین، بخشداران، مدیران و رؤسای ادارات، شوراهای اسلامی شهرستان و شهر و روستاها و دهیاران بخش مرکزی و فیروز در سالن جلسات فرمانداری تشکیل و طی آن از علیرضا علیپور تکریم شد.

در ابتدای این مراسمحجت الاسلام والمسلمین بیگی امام جمعه کوثر ضمن تشکر از خدمات شایسته و زیربنایی علیپور در طول خدمت خود در شهرستان کوثر اظهار کرد: تأکید و خواست اهالی کوثر در انتصاب فرماندار بعدی شهرستان بر مدیر، بومی، مردمی، مؤمن و متدین بودن است. 

 وی با انتقاد از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی اردبیل در خصوص عدم واگذاری وام اشتغالزایی روستایی و عشایری تصریح کرد: برای 217 پرونده وام تشکیل شده در جهاد کشاورزی کوثر، هیچ گونه وامی پرداخت نشده که در این مورد بانک کشاورزی کوتاهی می‌کند.

فرماندار سابق کوثر نیز در این جلسه به بیان عملکرد دوره مدیریتی خود در شهرستان کوثر پرداخت و با اشاره به تبیین عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت‌ها از سوی ادارات ذیربط گفت: بیان عملکرد دستگاه‌ها به این معنا نیست که منَّتی بر مردم باشد بلکه باید حداقل کارها به اطلاع مردم برسد.

علیپور ضمن اشاره به آمادگی‌های لازم در خصوص پذیرایی از مسافران و تمهیدات ویژه برای تعطیلات نوروزی اضافه کرد:  مجتمع آب گرم معدنی گیوی، اماکن اقامتی سطح شهر و روستاهای هدف گردشگری برای استقبال و پذیرایی از گردشگران نوروزی آمادگی کامل را دارند. 

وی با اشاره به واریز مبلغ 6میلیارد ریال به حساب دهیاری‌های کوثر از سوی استانداری گفت: عملیات عمرانی قابل قبولی در سطح روستاهای شهرستان کوثر طی امسال صورت گرفته است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور