تازه های سایت

19. اسفند 1396 - 10:11
مسئولان از رویکرد غلط و نابجا بپرهیزند/جوانان راه فاطمی را اساس زندگی خود قرار دهند
رئیس شورای فرهنگی عمومی شهرستان کوثر؛
مسئولان از رویکرد غلط و نابجا بپرهیزند/جوانان راه فاطمی را اساس زندگی خود قرار دهند
نویسنده: 
میلاد عسگری
رئیس شورای فرهنگی عمومی کوثر گفت: اسلام، حضرت فاطمه را شناخت و انقلاب نیز مقام آن حضرت را درک کرد؛ حال نوبت نسل های بعد از انقلاب است که همچون دهه های گذشته مقام والای پاک دامنی، عفاف، حجاب و ... را در سطح جامعه پیاده کرده و راه فاطمی را اساس زندگی خود قرار دهند.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی امروز در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر، ضمن تبریک سالروز ولادت ام ابیها فاطمه زهرا(س) و هفته زن، اظهار کرد: مسئولین فرهنگی در بحث فاطمه شناسی می بایست بیش از پیش عمل کرده و جوانان را نسبت به این امر واقف و آگاه سازند.

وی با اشاره به عملکرد ناصحیح شهرداری تهران در ایام سالروز میلاد حضرت فاطمه(س)، خاطر نشان کرد: اینطور نباشد که مسئولان در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه هایی با رویکرد غلط یا بی جا برگزار کنند یا با تدارک برنامه های متعدد دشمن شاد کن فرهنگ غربی را به نمایش بگذارند.

خطیب جمعه کوثر به نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره و تأکید کرد: اگر بانوان انقلاب را همراهی و حمایت نمی‌کردند، پیروزی حاصل نمی‌شد، در دفاع مقدس نقش بانوان بسیار پر رنگ و اثرگذار بود، فلذا پیشرو در این راه، هدف و سیره ائمه اطهار ملزومات بقای جامعه اسلامی و انقلابی است.

وی ادامه داد: اسلام، حضرت فاطمه را شناخت و انقلاب نیز مقام آن حضرت را درک کرد تا در زمان 8 سال دفاع مقدس شیرزنان ایرانی همپای با مردان بر علیه کفار به پا خیزند؛ حال نوبت نسل های بعد از انقلاب است که همچون دهه های گذشته مقام والای پاک دامنی، عفاف، حجاب و ... را در سطح جامعه پیاده کرده و راه فاطمی را اساس زندگی خود قرار دهند.

نماینده ولی‌فقیه در شهرستان کوثر ابراز کرد: امروز برای رفع آسیب‌های اجتماعی و رفع مشکلات خانوادگی جامعه ما و خانواده‌ها نیازمند سبک زندگی فاطمی هستند، سبک زندگی فاطمی محبت و دوستی‌ها را در زندگی افزایش داده و مروج جامعه ای پایدار و استوار به مبنای الهی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر با بیان اینکه مسیر ترویج و تبلیغ حجاب درست پیموده نشده است، تصریح کرد: از ابتدای انقلاب هر چه گفته شده و هر فعالیتی در حوزه حجاب صورت گرفته، یا نتیجه‌ ملموسی به همراه نداشته و یا جواب معکوسی از کارهای صورت گرفته به دست آمده است.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی در پایان تصریح کرد: کم کاری در این امر به هیچ عنوان قابل قبول نیست، بارها و بارها شاهد انتقاد رهبر انقلاب در حوزه فرهنگی بودیم، لذا حرکت در این مسیر بتبع موجب پویایی جامعه و تعالی جوانان می شود.

دیدگاه‌ها

تا مسيولين درخوابند وشهرو كشورغرق انتسابات وجابجاي قدرت است فاجعه بزر گترين كشور را تهديد ميكند اونهم قطع درختان در سرتاسر ايران زمين است كجا ديده ايد بيماري بدون پرهيز از خوردنيهاي مضر با دارو درمان شفا پيدا كند سپاه وارتش وبسيج جهاد درختكاري راه انداختند درحاليكه تااين جهاد به ثمر بشينه يك نسل باد سپري بشه همين حالا أنچه كه دراستان اردبيل وبخصوص شهرستان كوثر بخش فيروز اتفاق افتاده بي توجهي به تغيير كشت از قطع درختان مثمر وغير مثمر با عمر چندين دهه است به كشت برنج أنهم درشرايطي كه بحران أب در برخي استانها بيداد ميكنه ____ وهمه بر جايگاه خاص كاشت ونگهداري درختان براي توليد اكسيزن وطراوت وتعديل هوا وحفظ روطوبت خاك وممانعت از فرسايش خاك واقفند درسته كه مالكيت خصوي مانع از ورود ودخالت ارگانها وسازمانهاي مربوطه ميشود ولي مطابق بيانات امام بزرگوار حضرت امام خميني (رحمه عليه)در صحيفه نور قيد شده *(اگرجه شارع مقدس (خداوند)امر فرموده تابه مالكيت خصوي در همه اموراحترام قايل شويد وتنها زمانيكه حقوق عامه مورد تهديد قرار گيرد شارع مقدس اين امر را جايز دانسته ))**امروز مبارزه با ريزگردها وألودگي لجام گسيخته كم از جها د اكبر ندارد تا اين بلايا تمام كشور رامتصرف نشد ه از خواب غفلت برخيزيد...

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی