تازه های سایت

18. اسفند 1396 - 23:09
در چهاردهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی در کشور، طرح کتابخانه‌گردی در کتابخانه مرکزی گیوی برگزار شد.

به گزارش کوثرخبر، به مناسبت چهاردهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طرح کتابخانه‌گردی در کتابخانه استاد شهریار گیوی همزمان با سراسر کشور و با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی و کارکنان ادارات کوثر با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان ادارات و سایر دستگاه های دولتی و غیردولتی برگزار شد. 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کوثر اظهار کرد: در حاشیه برگزاری طرح کتابخانه‌گردی اقدامات متنوع فرهنگی و هنری اعم از نشست‌های کتابخوان، مسابقات کتابخوانی، جلسات نقد و بررسی کتاب و ایستگاه نقاشی برای کودکان نیز صورت گرفت. 

معصومه مصطفائی افزود: بر پایه عمل به منویات رهبری که "هدایت‌گری فرهنگی بنیادی‌تر از هدایت‌گری سیاسی است که یکی از اهداف اصلی معاندان ملت ایران تغییر فرهنگ مردم بویژه سبک زندگی آنان است"، از این رو بر ماست که روش‌های خوب زندگی مثل کتابخوانی را در بین آحاد مردم ترویج دهیم. 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی کوثر تصریح کرد: در این طرح از کلیه مدیران اجرایی و کارکنان ادارات و عموم مردم دعوت شده تا در این روز (17 اسفند) از کتابخانه‌های عمومی بازدید کرده و از نزدیک با روند فعالیت و اقدامات اجرایی در این نهاد آشنا شوند. 

مصطفائی گفت: امروز به همه بازدیدکنندگان غیرعضو به صورت رایگان کارت عضویت کتابخانه‌های عمومی  اهدا شد تا به مدت یک‌سال از خدمات کتابخانه‌ها بهره‌مند شوند. 

گفتنی ست کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوثر در روز کتابخانه‌گردی از صبح تا ساعت 18 عصر  پذیرای عموم شهروندان شهرستان کوثر بود. 

با تصویب مجلس شورای اسلامی و تأیید شورای نگهبان در سال 1382 نهاد کتابخانه‌های کشور به عنوان نهاد عمومی فعالیت خود را پی گرفت.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب