تازه های سایت

13. اسفند 1396 - 23:59
21 سال از شهرستان شدن کوثر می گذرد و اینک با انتصاب علیرضا علیپور به عنوان فرماندار نیر، کوثر در انتظار انتخاب نهمین شخصیت برجسته سیاسی برای مسند فرمانداری این شهرستان است.

به گزارش کوثرخبر، امروز علیرضا علیپور فرماندار سابق کوثر با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار نیر انتصاب شد.

بتبع این انتصاب باعث می شود اهالی شهرستان کوثر پس از 4 سال دوباره تغییرات سیاسی، اجرایی و ... را در سطح شهرستان تجربه کنند.

اما چه کسی به عنوان رجل سیاسی حساس ترین مسند شهرستان کوثر را در سیاست زده ترین منطقه استان در اختیار خواهد گرفت.

شنیده ها حاکیست که پیش از این تغییرات سیاسی در سطح شهرستان، 4 نفر از سوی جناح ها و گروه ها و خود دولتی ها به عنوان سمت فرمانداری شهرستان کوثر معرفی شده بودند که ظاهراً به دلیل برخی اختلاف سلایق تا به این لحظه هیچ تصمیمی در این خصوص از سوی استاندار اردبیل صورت نگرفته است.

اما به نظر می رسد که این اختلاف سلیقه ها که بعضاً به اختلاف نظر و ... میان شخصیت های سیاسی شهرستان و استان تبدیل شده است به ضرر اهالی منطقه و خود آن شخصیت ها تمام خواهد شد، چرا که شنیده ها حاکیست که احتمالاً به دلیل این اختلافات شخص غیربومی بر مسند فرمانداری این شهرستان تکیه خواهد زد!

این در حالی است که خود رجل سیاسی منطقه و اهالی شهرستان بر این مصر و واقف هستند که برای جبران مافات در حوزه اقتصادی، گردشگری، صنعتی و کشاورزی حتماً می بایست شخص بومی به سمت فرمانداری شهرستان کوثر منصوب شود تا درد مردم منطقه خود را با گوشت و پوست و خون خود لمس کرده باشد.

به گزارش کوثرخبر، غیر بومی یا بومی؛ مسله ای که همگان بر آن آگاه هستند این می باشد که قطعاً استانداری اردبیل و وزارت کشور برجسته ترین شخصی که عملکرد مناسبی در حوزه های متعدد داشته است را برای این سمت حساس معرفی و انتخاب خواهند کرد؛ اما مهمترین مسئله ای که در این خصوص مهم و برای شهرستان کوثر حیاتی است، رونق اقتصادی، توسعه گردشگری، اشتغالزایی و مهاجرت معکوس برای منطقه می باشد که شخص فرماندار در راس این امورات قرار گرفته و لازم است مناسبترین تصمیم ها را برای احیای این عرصه ها در منطقه داشته باشد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی