تازه های سایت

28. بهمن 1396 - 0:35
پس از برگزاري جلسات مختلف، بودجه سال ١٣٩٧ شهرداري گيوي به تصويب شوراي اسلامي شهر رسيد، مبلغ كل بودجه ٤٠ ميليارد ريال است كه ٢٣ ميليارد ريال آن عمراني و مابقي بودجه جاري است.

به گزارش کوثرخبر، فرشاد عباسی، شهردار گیوی در جلسه تصویب لایحه بودجه شهر گیوی اظهار کرد: در بودجه سال آینده تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا پروژه‌های نیمه‌تمام و همچنین پروژه‌های اساسی شهر گیوی را اجرایی کرده و به نقطه تکامل برسانیم.

وی با بیان اینکه در بودجه سال آینده برای پروژه حیاتی و اساسی در گیوی بعد از طرح‌های مطالعاتی و امکان‌سنجی پیشنهاد اجرا و تأمین منابع داده شده است، تصریح کرد: سعی کردیم بخش عمده‌ای از منابع اعتباری شهرداری را به کارهای عمرانی و زیربنایی و بخش محدودی را به بودجه‌های هزینه‌ای اختصاص دهیم.

شهردار گیوی ضرورت مدون کردن مدیریت شهری را با توجه به مؤلفه رایزنی، مشورت، بهره‌گیری از تجارب موفق و کارهای کارشناسی یادآور شد و گفت: تلاش و جدیت ما بر این است تا با واقع‌بینی بودجه سال آینده را در پروژه ها و ... هزینه کنیم، اینک با تصویب شوراهای اسلامی شهر برای هزینه کرد این بودجه در پروژه ها و ... برنامه مدونی داریم.

وی همت و تلاش شهرداری گیوی را در تحقق برنامه‌ها، اهداف تعیین شده و انجام برنامه‌های اولویت‌دار یادآور شد و بیان کرد: سيستم الكترونيكي، اخذ عوارض و مميزي املاك اینک آماده بهره برداري است.

عباسی با بیان اینکه مبلغ كل بودجه سال 97 چهل ميليارد ريال است اضافه کرد: پس از برگزاري جلسات مختلف، بودجه سال ١٣٩٧ شهرداري گيوي به تصويب شوراي اسلامي شهر رسيد، مبلغ كل این بودجه ٤٠ ميليارد ريال است كه ٢٣ ميليارد ريال آن عمراني و مابقي بودجه جاري است؛ در بودجه سال آينده براي طرح هاي زيرساخت گردشگري بودجه قابل توجهي در نظر گرفته شده كه در صورت تحقق درآمدها و تخصيص بودجه استاني گام موثري در اين حوزه برداشته خواهد شد.

شهردار گیوی در پایان گفت: آسفالت‌ریزی کوچه‌ها و معابر، بهسازی و جدول‌گذاری،‌ توسعه فضای سبز، توجه به افزایش نشاط اجتماعی و فعالیت در حوزه مدیریت بلمان شهری از برنامه‌هایی است که به جد دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه