تازه های سایت

25. بهمن 1396 - 8:35
درگیری دو پسر جوان با صاحبخانه مادر بزرگشان به خاطر جای پارک با مرگ صاحبخانه پایان یافت.

به گزارش کوثرخبر،

ظهر روز دوشنبه 23‌بهمن‌ماه قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌153 شهرک ولیعصر از مرگ مشکوک مرد سالخورده‌ای با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل شد. 
به گزارش نامه نیوز تیم در محل حادثه Incident با جسد مرد 65‌ساله‌ای جلوی مغازه‌اش روبه‌رو شدند که به طرز مرموزی فوت کرده بود.
 
بررسی‌ها حکایت از این داشت که مرد فوت شده لحظاتی قبل با دو پسر جوان به نام‌های بهمن و ستار که نوه‌های مستأجرش هستند جلوی مغازه‌اش درگیر شده است. همچنین به گفته شاهدان حادثه، در این حادثه دو پسر جوان پس از مشاجره لفظی و فحاشی مرد سالخورده را هل داده و بعد اقدام به فرار Escape کرده‌اند. مأموران در تن‌پیمایی از مرد فوت شده متوجه زخمی روی سر وی شدند که حکایت از این داشت سرش به زمین یا جسمی برخورد کرده است.
 
به همین دلیل جسد مرد فوت شده برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد. در ادامه مأموران بهمن و ستار را بازداشت کردند. دو متهم صبح دیروز برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی منتقل شدند. متهمان در بازجویی‌ها قتل مرد سالخورده را انکار کردند و مدعی شدند فقط با مرد فوت شده مشاجره لفظی داشته‌اند. در پایان قاضی مرادی دو متهم را به اتهام قتل شبه عمد تفهیم اتهام کردند و آنها را برای بازجویی فنی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد.
 
گفت‌وگو با یکی از متهمان
 
خودت را معرفی کن‌؟
 
بهمن هستم 21 ساله.
 
شاغلی‌؟
 
بله. در کارگاه رویه کوبی مبل که متعلق به دایی‌ام است کار می‌کنم.
 
به چه جرمی بازداشت شدی‌؟
 
من و پسر دایی‌ام دیروز با صاحبخانه مادر بزرگم مشاجره لفظی کردیم که بعد گفتند فوت کرده و ما را مأموران بازداشت کردند.
 
فقط مشاجره لفظی‌؟
 
بله.
 
اما شاهدان گفته‌اند که شما دو نفر او را هل داده‌اید‌؟
 
نه اشتباه می‌کنند.
 
علت درگیری چه بود‌؟
 
مادر بزرگم هشت‌ماه قبل واحد همکف خانه قدیمی که متعلق به مرد فوت شده است اجاره کرد. از آنجایی که محل کار من و پسر دایی‌ام در این نزدیکی است ما هر روز برای احوال‌پرسی به خانه مادر‌بزرگم می‌رویم.
 
مرد فوت شده در این مدت یکی از خودروهایش را در داخل حیاط پارک کرده بود و فقط هر از گاهی آن را روشن می‌کرد تا باطری‌اش خراب نشود. روز حادثه ما خودرومان را جلوی در خانه مادر بزرگم پارک کرده بودیم که مادر بزرگم با ما تماس گرفت و گفت هر چه سریعتر خودرومان را برداریم چون صاحبخانه قصد دارد خودرواش را بیرون ببرد. ما خودرومان را برداشتیم و بعد به سراغ صاحبخانه که در مغازه‌اش بود، رفتیم. او با دیدن ما شروع به فحاشی کرد و ما هم به او فحاشی کردیم تا اینکه تعدادی از کاسب‌های محل میانجیگری کردند و ما هم به خانه‌مان آمدیم که ساعتی بعد مأموران ما را به جرم Crime درگیری با مرد فوت شده بازداشت کردند.
 
سابقه داری‌؟
 
نه. پسر دایی‌ام هم سابقه ندارد. ما تا الان حتی به کلانتری هم نرفته بودیم.
 
منبع: تسنیم

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی