تازه های سایت

24. بهمن 1396 - 16:57
سایت سویداد آرژانتین از احتمال شکسته شدن رکورد دل بوسکه توسط مربیان مسن حاضر در جام جهانی 2018 روسیه خبر داد.

به گزارش کوثرخبر، به نقل از سایت "سویداد آرژانتین " در آستانه رقابت های جام جهانی 2018 روسیه از احتمال شکسته شدن رکورد دل بوسکه توسط مربیان مسن حاضر در جام جهانی خبر داد.

12 سرمربی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها این شانس را دارند که با فتح جام جهانی رکورد "ویسنته دل بوسکه" را بشکنند.

"ویسنته دل بوسکه" در جام جهانی 2010 هدایت تیم اسپانیا را برعهده داشت و در آن زمان با 59 سال و 6 ماه قهرمان این رقابت ها شد و رکورد هلموت شون سرمربی آلمان در سال 1974 که با داشتن 58 سال و 9 ماه ژرمن ها را قهرمان کرد را زد.

در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه که فقط چهار ماه تا شروع آن باقی مانده است،اسکار تابارس سرمربی اروگوئه با 71 سال سن مسن ترین سرمربی حاضر در این رقابت هاست. خوسه پکرمان سرمربی آرژانتینی کلمبیا با 68 سال سن دومین مربی مسن که شانس بدست آوردن رکوردی جدید را دارد.

در این لیست 12 نفره ،وحید حلیلهودزیچ بوسنیایی 66 ساله سرمربی تیم ملی ژاپن و کارلوس کی روش سرمربی ایران ،برت فن مارویک سرمربی استرالیا و گرنوت روهر سرمربی نیجریه نیز هر سه با 65 سال و آگه هاریده سرمربی دانمارک با 64 سال سن قرار دارند.

همچنین فرناندو سانتوس سرمربی 63 تیم ملی پرتغال،هرنان داریو گومس 62 ساله و سرمربی پاناما،هکتور کوپر سرمربی 61 ساله مصر،آدام ناوالکا سرمربی 60 ساله لهستان و ریکاردو گارکا سرمربی 60 ساله پرو هم از مربیان مسن جام جهانی 2018 روسیه هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال