تازه های سایت

21. بهمن 1396 - 23:41
همزمان با آخرین روز ایام الله دهه مبارک فجر، طرح گازرسانی به ۴ روستای کوثر با اعتبار 15 میلیارد ریال با حضور مسئولان منطقه افتتاح شد.

به گزارش کوثرخبر، عصر روز شنبه افتتاح گازرسانی به ۴ روستای کوثر با اعتبار 15 میلیارد ریال با حضور مسؤولان در مسجد روستای پردستلو کوثر و در جمع اهالی این روستا بصورت متمرکز به بهره‌برداری رسید. 

بشیر خالقی، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری گاز اظهار کرد: بعد از قطعی گاز شهرستان خلخال در زمستان سال 86 با تدابیر صورت گرفته لوله‌ 20 اینچی برای شهرستان‌های کوثر و خلخال در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با اختصاص 77 میلیارد تومان در سال 87 برای تقویت فشار گاز دو شهرستان قدم‌های موثری برداشته شد. 

فرهاد آقایی، رئیس شرکت گاز کوثر در این مراسم ضمن بیان اینکه گازرسانی به این چهار روستا از سال 94 شروع شده گفت: 20 کیلومتر شبکه با اعتبار 15 میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است. 

وی افزود: با اجرای این پروژه 200 خانوار روستایی از این نعمت خدادادی بهره‌مند شدند. 

رییس شرکت گاز کوثر تصریح کرد: تا دهه فجر امسال بالای 90 درصد جمعیت روستاهای کوثر که 85 روستا است از نعمت گاز بهره‌مند شده اند. 

آقایی ضمن بیان اینکه گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار کوثر انجام شده یا در حال اجرا است اظهار داشت: عملیات گازرسانی به 18 روستای دیگر کوثر نیز در دست انجام است که تا پایان سال آینده به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطر تاکید کرد: حدود سه هزار و 500 مشترک روستایی در شهرستان کوثر مصرف کننده گاز است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور