تازه های سایت

21. بهمن 1396 - 23:35
جشنواره هویت ملی کودکان ایران اسلامی ویژه نوآموزان پیش دبستانی، با حضور کارشناسان آموزش و فرهنگیان منطقه در گیوی برگزار شد.

به گزارش کوثرخبر، علی رحیمی کارشناس آموزش پیش دبستانی و ابتدایی، با تبریک ایام الله دهه فجر، حساسیت احیای این برنامه ها را لازمه پیشبرد اهداف دوره پیش دبستانی دانست.

علی رحیمی تصریح کرد: حیات هر جامعه ای به فرهنگ آن جامعه بستگی دارد که با مدیریت صحیح و آگاهانه، نسل به نسل با تدبیر و دور اندیشی خاص، انتقال می یابد و برای این کار به برنامه ریزی و اجرای طرح های مناسب، نیاز داریم.

رحیمی فرهنگ را، عامل سازنده هویت فردی و اجتماعی یک ملت برشمرد و افزود: در این راستا به منظور توجه هرچه بیشتر کودکان به فرهنگ غنی ایران اسلامی، جشنواره هویت ملی کودکان در چار چوب فعالیت های پیش دبستانی برگزار می شود.

در ادامه مظفر بابائیان مسئول مرکز پیش دبستانی معصومیه، با تبریک دهه ی مبارک فجر، تاکید کرد باید تلاش کنیم در مدارس و مراکز پیش دبستانی هویت ایرانی و اسلامی را برای دانش آموزان نهادینه کنیم.

شایان ذکر است اجرای جمع خوانی قرآن، سرود همگانی، نقاشی، بازی، شعر و قصه با موضوع مؤلفه های هویت ملی، توسط نوآموزان پیش دبستانی، از برنامه های این جشنواره بود.

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی