تازه های سایت

20. بهمن 1396 - 19:15
امام جمعه کوثر در خطبه هاب نماز جمعه تاکید کرد؛
عملیات اجرایی پایاب سد گیوی باید طی 4 ماه آینده آغاز شود
امام جمعه کوثر گفت: طبق قول استاندار محترم تا چهار ماه آینده باید مطالعات پایاب سد گیوی آغاز شده و پس از آن عملیات اجرایی پایاب سد گیوی که مطالبه اصلی مردم است در اسرع وقت شروع شود.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و ورود به چهلمین بهار انقلاب و دعوت از مردم با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن اظهار کرد: تاکید مقام معظم رهبری در تمامی این سالها بر مبارزه با فساد بوده است و اجرای کامل عدالت و سلامت اقتصادی مسؤولان خواسته زیادی از طرف مردم نیست.

وی گفت: حفظ اطلاعات نظامی و تخصصی سایر واحدهای سپاه و حفاظت از دشمنان داخلی و خارجی سپاه و مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از مهمترین وظایف این سازمان است. 

امام جمعه شهرستان کوثر با اشاره به روحیه انقلابی مردم در مواجهه با مشکلات تصریح کرد: انقلابی بودن یعنی پایبند اصول و مبانی بودن است که اسلام یکی از اولین مبانی جمهوری اسلامی ایران است. 

حجت‌الاسلام والمسلمین بیگی ضمن تشکر از حضور استاندار اردبیل در کوثر اضافه کرد: طبق قول استاندار محترم تا چهار ماه آینده باید مطالعات پایاب سد گیوی آغاز شده و پس از آن عملیات اجرایی پایاب سد گیوی که مطالبه اصلی مردم است در اسرع وقت شروع شود. 

وی ضمن بیان این نکته که آمریکا بوجود آورنده اصلی جنایات عمده بشری است تصریح کرد: عامل اصلی جنایات بشری در کل جهان خود حرف از حقوق بشر می‌زند و این بسیار مزحک است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی