تازه های سایت

20. بهمن 1396 - 12:48
اداره یک روزه مدارس توسط اعضای شورای دانش آموزی، افتتاح پروژه های عمرانی-آموزشی همزمان با دهه فجر و بهره برداری از سیستم گرمایشی استاندارد مدرسه شهید کلانتری آقامیرلو از جمله پروژه های افتتاح شده و برنامه های اجرا شده آموزش و پرورش در هفته گذشته بود.

به گزارش کوثرخبر، افتتاح پروژه های عمرانی و آموزشی و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی از جمله عملکرد یک هفته ای آموزش و پرورش کوثر در ایام الله دهه مبارک فجر است.

در شهرستان کوثر صورت گرفت؛

اداره یک روزه مدرسه توسط اعضای شوراهای دانش آموزی
مدارس شهرستان کوثر روز چهارشنبه توسط اعضای شورای دانش آموزی اداره شد.
 

طرح اداره یک روزه مدرسه توسط اعضای شورای دانش آموزی، هم زمان با تمام مدارس استان اردبیل، در شهرستان کوثر اجرا گردید.

مهدی غزنوی مدیر آموزش و پرورش منطقه، ضمن تقدير و تشكر از اعضای شورای دانش آموزی مدارس، گفت: دانش آموزان با اجراي اينگونه برنامه ها، برای قبول مسئوليت هاي بزرگ در آينده تشويق و ترغيب خواهند شد.

مهدی غزنوی در مدارس پیام قرآن، زینبیه، پروین اعتصامی و فاطمیه حضور یافت و هدف از اجرای این طرح را تقويت اعتماد به نفس، ايجاد انگيزه در دانش‌آموزان علاقه‌مند به شغل معلمي، كمك به شكوفايي استعدادها، بروز خلاقيت، تقويت حس همكاري، ايجاد تنوع در كلاس، مشاركت و حضور فعال دانش‌آموزان عنوان کرد.

...................................................................................................

برگزاری دوره ضمن خدمت درس پژوهی در شهرستان کوثر
دوره ضمن خدمت درس پژوهی، ویژه همکاران مجری طرح، در سالن اندیشه کوثر برگزار گردید.
 

رحیم غزنوی معاون آموزشی منطقه، ضمن تشکر از حضور حداکثری همکاران مجری درس پژوهی، هدف از اجرای این دوره را گسترش فرهنگ يادگيري در مدارس، تبادل تجارب مفيد آموزشي و تغيير در ديدگاه آموزشي همكاران، ارتقاي سطح دانش حرفه‌اي معلمان، مدلي اثربخش براي پژوهش در مدرسه، توسعه دادن محيطي انعطاف پذير براي دستيابي به يادگيري سازماني بیان کرد.

سپس حمیدرضا صادقیان سرگروه درسی منطقه و مدرس دوره، توضیحات مبسوطی در خصوص شیوه‌نامه، کتاب راهنمای گام به گام درس‌پژوهی و داوری مرحله‌ ناحیه‌ای ارائه نمود.

گفتنی است حمیدرضا صادقیان در  این  به بیان اهم مراحل جشنواره درس پژوهی و لزوم انجام کار به صورت مشارکتی و دقیق توسط همکاران تاکید کرد و در پایان به سوالات همکاران حاضر در جلسه پاسخ داد.

............................................................................................

برپایی نمایشگاهی از دست سازه های دانش آموزان؛
نمایشگاهی از دست سازه های دانش آموزان متوسطه دوره اول شهرستان کوثر برگزار گردید.

در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، نمایشگاهی از دست سازه های دانش آموزان دوره اول متوسطه با مشارکت دانش آموزان شبانه روزی حجاب و عفت در سالن آموزشگاه حجاب برگزار گردید.

امام جمعه، معاون فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، مسئولین ادارات، نهاد های دولتی، دانش آموزان و اولیای آن ها از این نمایشگاه دیدن کردند.

در این نمایشگاه  دانش آموزان دست سازه ها و تولیدات خود را در قالب بازارچه فروش جشنواره نوجوان خوارزمی به معرض نمایش گذاشتند.

مهدی غزنوی مدیر آموزش و پرورش نیز در حاشیه این نمایشگاه از زحمات و  تلاش های دبیران، مربیان و دانش آموزان تقدیر به عمل آورده و بر حمایت از توانمندی ها و توسعه فضای کسب و کار دانش آموزان تاکید داشت.

گفتنتی است این نمایشگاه تا پایان دهه فجر پذیرای دانش آموزان، اولیا و علاقمندان خواهد بود.

...................................................................................................

در شهرستان کوثر صورت گرفت؛
افتتاح سیستم گرمایشی استاندارد مدرسه شهید کلانتری آقامیرلو
در چهارمین روز از ایام الله دهه فجر، سیستم گرمایشی استاندارد مدرسه شهید کلانتری آقامیرلو افتتاح گردید.

مهدی غزنوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوثر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره)، دستاوردهای انقلاب اسلامی را در توسعه کشور بی نظیر دانسته و افزود: پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی، چشمگیر بوده است.

مهدی غزنوی گفت: در ایام الله دهه فجر، سیستم گرمایشی استاندارد شش آموزشگاه منطقه، با اعتبار تقریبی دو میلیارد ریال برای استفاده و رفاه دانش آموزان، افتتاح خواهد شد.

............................................................................................

در شهرستان کوثر صورت گرفت؛
افتتاح مدرسه خیرساز دکتر شریعتی
مدرسه خیر ساز دکتر شریعتی با حضور استاندار و هیئت همراه، نماینده مردم شهرستان خلخال و کوثر، فرماندار منطقه، امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش منطقه افتتاح گردید.
 

در سفر استاندار به شهرستان کوثر، مدرسه شش کلاسه دکتر شریعتی، افتتاح گردید.

مهدی غزنوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوثر، ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان غزیز از زحمات خیرین محترم تقدیر و تشکر نمود.

در جریان این افتتاح، مهدی غزنوی گفت: مدرسه خیرساز هوشمند دکتر شریعتی، با مساحت چهارصد متر مربع و هزینه بالغ بر شش میلیارد ریال، احداث گردیده و همه کلاس های آن مجهز به لپ تاپ و پروژکتور می باشد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی