تازه های سایت

19. بهمن 1396 - 12:48
استاندار اردبیل در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان کوثر مطرح کرد؛
برای پایاب سد گیوی برنامه ویژه‌ای داریم/حمام سنگی گیوی باید موزه آب باشد نه حمام برای استحمام
استاندار اردبیل گفت: برای پایاب سد گیوی برنامه ویژه‌ای داریم که طرح آن تا 4 ماه آینده باید انجام گیرد.

به گزارش کوثرخبر، اکبر بهنام‌جو ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان کوثر که در فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: سرمایه‌گذاری اصلی‌ترین اولویت ما برای ایجاد اشتغال در استان است و هر دستگاهی که در روند سرمایه‌گذاری خلل ایجاد کند برای مردم معرفی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری موضوعی است که همه باید کمک کنند و مربوط به دستگاه خاصی نیست، گفت: فرمانداران باید نماینده‌های سرمایه‌گذاران باشند تا خللی در کارها آنها به وجود نیاید و پیگیری و انجام کار آنها در کمترین زمان ممکن وظیفه تمامی دستگاه‌ها است.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه آب گیوی به هیچ کجا اختصاص نمی‌یابد، ادامه داد: آب این منطقه برای مردم این منطقه است و باید برای مصارف مردم این منطقه اختصاص یابد.

بهنام‌جو با تاکید بر اینکه باید جلسه‌ای برگزار شود و علت پایین آمدن تخصیص آب بررسی شود، اضافه کرد: برای پایاب سد گیوی برنامه ویژه‌ای داریم که طرح آن تا 4 ماه آینده باید انجام گیرد.

حمام سنگی گیوی باید موزه آب باشد 

رئیس شورای اداری استان اردبیل با اشاره بر اینکه نباید وعده‌ها در این شهرستان شعاری باشد و باید همه مطالبات مردم در تمامی زمینه‌ها عملیاتی شود، افزود: حمام سنگی گیوی باید موزه آب باشد نه اینکه حمامی برای استحمام شهروندان.

وی تصریح کرد: استعدادهای طبیعی ویژه‌ای در منطقه وجود دارد از جمله وجود آبگرم که پتانسیل بزرگی در متحول کردن اقتصاد منطقه دارد که باید برنامه‌ریزی خوبی انجام گیرد تا شاهد تحول در منطقه باشیم.

بهنام‌جو عنوان کرد: مطالعه گردشگری این شهرستان از ملزومات اصلی منطقه است که باید تا چند ماه آینده این مطالعه تکمیل شود.

استاندار اردبیل گفت: شهرستان کوثر استعدادهای بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف دارد و لازم است بناهای یادبود مفاخر شهرستان در میادین اصلی این شهر احداث شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی