تازه های سایت

13. بهمن 1396 - 22:59
دیدار فرمانده سپاه کوثر با اهالی سنی نشین روستای هشین
به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
دیدار فرمانده سپاه کوثر با اهالی سنی نشین روستای هشین
فرمانده سپاه کوثر همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اهالی سنی نشین روستای هشین شهرستان کوثر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش کوثرخبر، سرهنگ دوم پاسدار محرم پوررحمان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با اهالی سنی نشین روستای هشین شهرستان کوثر دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده سپاه کوثر در این دیدار به دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حتی در روستاهای محروم مناطق متعدد کشور اشاره کرد و گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی می باشد، امنیت در جای جای ایران اسلامی از جمله بزرگترین دستاوردهای انقلاب است.

وی بر نقش ویژه برادارن اهل سنت در حفظ وحدت و انسجام کشور و آماگی های همه جانبه بویژه استمرار دستاورد های انقلاب در این منطقه تاکید و از زحمات، همکاری و تلاش‌های مردم مومن، انقلابی، ولایتمدار و زحمتکش اهل سنت روستای هشین قدردانی کرد.

سرهنگ پوررحمان از فعالیت های دینی و فرهنگی اهل سنت بر تقویت و حفظ وحدت در شهرستان تأکید کرد و گفت: اگر اتحاد بین مسلمانان در سراسر جهان صورت پذیرد آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

وی ضمن تأکید بر هوشیاری مردم و مسئولین در رابطه با اتفاقات اخیر در جامعه گفت: مسئولین می بایست در جهت رفع مشکلات مردم به صورت جهادی قدم بردارند تا دشمنان این نظام نتوانند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

حجت الاسلام مصدق، امام جماعت روستای سنی نشین هشین ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از خدمات سپاه پاسداران در عرصه های مختلف تقدیر و تشکر کرد و گفت: امروز مردم از سپاه و بسیج به واسطه خدمات مخلصانه رضایت دارند.

وی به اتفاقات اخیر در بعضی از شهرهای کشور اشاره کرد و گفت: این امنیتی که در سراسر کشور وجود دارد به برکت خون هزاران شهید به دست آمده است.

حجت الاسلام مصدق بر حل مشکلات و مطالبات مردم توسط مسئولین تاکید کرد و افزود: متأسفانه دشمنان نظام و انقلاب از اتفاقات اخیر سوء استفاده کرده و قصد آشوب در جامعه را داشتند که با رهنمود های رهبر انقلاب و هوشیاری و بصیرت مردم و دیگر ارگان ها و نهاد های امنیتی خنثی شد.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولین می بایست نسبت به اتفاقات اخیر هوشیار باشند گفت: مسئولین باید درد و حرف مردم را بشنوند و در جهت رفع موانع قدم بردارند.

انتها پیام/

 

دیدار فرمانده سپاه کوثر با اهالی سنی نشین روستای هشین
دیدار فرمانده سپاه کوثر با اهالی سنی نشین روستای هشین
دیدار فرمانده سپاه کوثر با اهالی سنی نشین روستای هشین

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر