تازه های سایت

23. دى 1396 - 21:38
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ گفت: دولت آمریکا نمی‌تواند خلاف مفاد برجام اقدامی انجام دهد.

به گزارش کوثرخبر،

بهروز نعمتی

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اظهارات  شب گذشته رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تأیید مشروط برجام گفت‌: برجام توافقی بین المللی بوده که نه‌تنها ترامپ بلکه هیچ یک از مقامات کشورهای عضو 1+5 نمی‌توانند آن را یک‌طرفه نقض کنند.

وی افزود: اظهارات اخیر ترامپ مسئله تازه‌ای برای ما نیست و دولت آمریکا پیش از این نیز ایران را با ادعای نقض حقوق بشر و حمایت از تروریست تحریم کرده است اما در برجام نمی‌توانند خلاف مفاد آن عمل کنند و باید به متن این توافق‌نامه بین المللی پایبند باشد.

بیشتر بخوانید

واکنش سخنگوی کمیسیون امنیت ملی به اظهارات ترامپ

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات شب گذشته ترامپ که گفته است باید سقف زمانی محدودیت اعمال‌شده به برنامه هسته‌ای ایران برداشته شده و این محدودیت‌ها دائمی شود، گفت:‌ سقف 15ساله محدودیت فعالیت‌های هسته‌ای ایران یکی از بندهای اصلی توافق‌نامه برجام است و امکان ندارد که آمریکا بتواند این بند محرز در برجام را نقض کند و اگر آمریکا واقعاً در اجرای چنین اقدامی جدی باشد ما نیز واکنشی به آن  نشان خواهیم داد که نه‌تنها آمریکا بلکه دنیا را متحیر خواهد کرد.

انتهای پیام/*

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی