تازه های سایت

22. دى 1396 - 23:43
رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در کوثر خبر داد؛
تشکیل کمیته های ایام الله دهه مبارک فجر در کوثر/مردم مسئولان را در صحنه های متعدد انقلاب همراهی می کنند
نویسنده: 
میلاد عسگری
رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در کوثر از تشکیل کمیته ادارات، انتظامی، بسیج، مساجد، اصناف، فرهنگی و ورزش و جوانان برای برگزاری برنامه ها و مراسمات ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کوثرخبر، علیرضا علیپور در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر با اشاره به دستاورد های انقلاب اسلامی و تبیین آن بین جوانان گفت: در آستانه ایام الله دهه مبارک فجر قرار داریم، در این ایام انتظار می رود مسئولین امر و دیگر ارگان ها و نهاد های شهرستان ضمن تدارک برنامه و برگزاری مراسمات در شان این ایام، دستاورد های انقلاب را بین اقشار معدد جامعه بخصوص جوانان تبیین دهند.

وی ادامه داد: دهه فجر یک فرصت بسیار مغتنم برای بیان دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی و تعامل و همراهی بیشتر مردم با مسئولان است؛ چرا که این مردم هستند که صاحبان اصلی انقلاب بوده و لازم است مسئولان را در عرصه ها و صحنه های متعدد همراهی کنند.

فرماندار کوثر خاطرنشان کرد: مسئولان باید در این دهه با حضور در میان مردم بویژه در روستاها و شهرها خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی را برای توسعه و عمران شهرها و روستاها بیان کنند؛ دولتمردان در این ایام نیز همچون صنوات گذشته پروژه ها و طرح های اقتصادی و تولیدی را به بهره برداری خواهند رساند.

به گفته علیپور 12 کمیته در سطح شهرستان تشکیل یافته است تا برنامه های این ایام را بصورت برنامه ریزی شده به مرحله اجرا برسانند، از جمله کمیته ادارات، انتظامی، بسیج، مساجد، اصناف، فرهنگی و ورزش و جوانان برای برگزاری این برنامه ها در نظر گرفته شده اند.

رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با بیان اینکه برنامه های این دهه در دست تدوین است، اضافه کرد: در این دهه برنامه هایی شامل افتتاح و گلنگ زنی پروژه های عمرانی، برنامه های فرهنگی، هنری و مسابقات ورزشی، دیدار با امام جمعه کوثر، دیدار با خانوادهای شهدا و تجلیل از شهدای انقلاب اسلامی، دیدار مسئولان با مردم و برگزاری جشن های انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب