تازه های سایت

21. دى 1396 - 7:23
دبیر مجمع علمی و پژوهشی شهرستان کوثر مطرح کرد:
لزوم تشکیل کمیسیون های تخصصی علمی در کوثر/مسئولین در تصمیمات پژوهشی مشارکت کنند
نویسنده: 
میلاد عسگری
دبیر مجمع علمی و پژوهشی شهرستان کوثر گفت: تشکیل کمیسیون های تخصصی علمی - پژوهشی در راستای واکاوی علل مهاجرت، بیکاری و دیگر معضلات اجتماعی در سطح شهرستان می بایست جزء دغدغه های مسئولین باشد.

به گزارش کوثرخبر، طاهر جعفری طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کوثرخبر اظهار کرد: مجمع علمی پژوهشی شهرستان کوثر با تشکیل جلسات متعدد توانسته است نسبت به جذب نخبگان و فرهیختگان و همچنین علم پروان منطقه اقدام کند.

وی ادامه داد: هر کدام از نخبگان دغدغه رفع موانع و مشکلات منطقه ای از حیث علمی، اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری و ... را دارند، مجمع علمی پژوهشی با شناسایی نقاط ضعف و قوت شهرستان در عرصه های متعدد گام به گام نخبگان در راس امور قرار گرفته و لازم است مسئولین نیز در راستای ارتقای سطح کیفی این مجمع در تصمیمات و اقدامات پژوهشی، مشارکت کافی و لازم را داشته باشند.

جعفری افزود: مجمع علمی پژوهشی شهرستان با حضور نخبگان و علم پروران بهترین بستر برای گسترش فعالیت‌های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی را فراهم کرده است که شناسایی و جذب جوانان در حوزه‌های اجتماعی و مدنی از جمله دغدغه‌های آن محسوب می‌شود.

دبیر مجمع علمی و پژوهشی شهرستان کوثر یادآور شد: این مجمع به دنبال ایجاد واسطه بین دستگاه‌های اداری برای هموار کردن فعالیت‌های هر چه مناسب جوانان نخبه و تحصیل کرده، کارآفرینان و بروز استعدادها و توانایی‌های بالقوه آنان است.

جعفری بر توانمندسازی و تشکیل شبکه نخبگان جوان و همچنین تشکیل کمیسیون های تخصصی علمی در کوثر را مهمترین عامل توسعه و پیشرفت منطقه ای عنوان کرد و گفت: کارشناسان و نخبگان در جلسات تخصصی می توانند در دستیابی به اهداف مشترک که کمک به استعدادها و نخبگان جوان جامعه است، به دست‌آوردهای مناسبی دست یابند تا به نحو احسن از ظرفیت های بلقوه شهرستان استفاده بهینه شود.

وی در پایان گفت: مجمع علمی - پژوهشی همدل و همصدا برای تحقق اهداف جوانان نخبه و تحصیل کرده و البته بیکار قدم برداشته و به حمایت و مشارکت تمامی مجامع و نهاد های مردم نهاد شهرستان برای نیل به اهداف مدنظر نیازمند است؛ لذا مشارکت مسئولین امر بهترین اصل برای تقویت این مجمع می باشد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا