تازه های سایت

17. دى 1396 - 12:40
رکنا: زن جوان شوهردار که به اتهام رابطه نامشروع دستگیر شده بود هنگام محاکمه در دادگاه کیفری تهران منکر رابطه شیطانی با مردان غریبه شد، اما همان زمان دختر خردسالش قدم درمحکمه گذاشت و شهادت داد که شاهد رابطه شیطانی مادرش بوده است.

به گزارش کوثرخبر،

 

25 بهمن پارسال، شوهر این زن با مراجعه به پلیس، علیه همسر خیانتکارش به خاطر داشتن رابطه نامشروع شکایت کرده بود. او به افسر پرونده گفت: «چند وقتی بود که به روابط همسرم ظنین شده بودم تا اینکه یک روز درجریان درگیری با باجناقم او ادعا کرد که زنم با مردهای غریبه رابطه دارد.

ابتدا فکر کردم به خاطر خصومت چنین اتهامی را به همسرم می‌زند. اما پس ازبررسی‌های مخفیانه در گوشی تلفن همسرم چیزهایی را دیدم که نشان می‌داد همسرم با مردهای غریبه رابطه دارد.» با طرح این شکایت، زن ۲۴ساله دستگیر شد و کارآگاهان پس از بررسی تلفن همراه این زن دریافتند که او در نبود همسرش، مردهای غریبه‌ را به خانه دعوت می‌کرده است. سرانجام زن جوان که دستگیرشده بود از زندان Prisonبه شعبه چهارم دادگاه کیفری منتقل شد تا دردادگاهی به ریاست قاضی Judge اصغرعبداللهی محاکمه شود.
زمانی که قضات درجلسه محاکمه از این زن درباره رابطه شیطانی‌‌اش پرسیدند او اتهامش را نپذیرفت و ادعا کرد که همسرش علیه او دسیسه کرده است. اما ناگهان دختر هشت ساله‌شان وارد دادگاه شد و علیه مادرش شهادت داد و گفت: «مادرم با مردها و حتی با شوهرخاله‌ام ملاقات می‌کرد. وقتی هم مردان غریبه می‌آمدند مرا در اتاقم زندانی Prisonerمی‌کرد و می‌گفت اگر به پدرم چیزی بگویم مرا با قاشق داغ می‌سوزاند و تحویل بهزیستی می‌دهد. »پس از اظهارات تکان دهنده دختر خردسال، زن جوان پای میز محاکمه ایستاد و گفت دخترم دروغگوست و این حرف‌ها را پدرش به او یاد داده است.
اما در ادامه قضات، بخشی از پیامک‌های زن جوان را خواندند که نشان می‌داد او با مردان غریبه رابطه داشته است اما وی بازهم منکر اتهاماتش شد و ادعا کرد این گوشی متعلق به او نیست و شوهرش این مکالمات را ضبط کرده و برایش پاپوش درست کرده است!»
قضات دادگاه صبح دیروز پس از بررسی‌های نهایی طی حکمی زن جوان را به خاطر رابطه نامشروع به 99 ضربه تازیانه و دو سال محرومیت از حضانت دخترش و یک سال کار اجباری در یکی از ارگان‌های خدماتی محکوم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اولین فیلم و عکس از آتش سوزی نفتکش ۲۷۴ متری ایرانی در آب های چین+ عکس

تجاوز به دو دختر دانشجو در دفتر کار پدر / آرمان باز هم تهدید می کند با او باشم!

20 تن در ناآرامی های اخیر کشور جان باختند / سخنگوی پلیس گزارش داد

تاجر شیطان صفت دختر 14 ساله را باردار کرد و ..! / قاضی دستور نبش قبر نوزاد را داد!

رفتار ترسناک مادر شوهر با عروس باردار

متخصص پوست و مو با دیپلم در کرج طبابت می کرد!

مادرم دور از چشم پدرم با کیوان ارتباط شوم داشت / آن دو به باغ متروکه می رفتند و ..! + عکس

خودکشی نوعروس تهرانی با اسلحه!

مادر«سارینا»ی 18 ماهه دستگیر شد / مهشید نیمه شب به خانه آمد و ..! + عکس

تمساح‌ها ،مردی را مقابل همسرش بلعیدند

مرگ تلخ زن و شوهر جوان و 3 فرزندشان در کلبه متروکه جنگلی + عکس

درخواست کمک یک دختر از مردم / 20 فرودین ماه مرا رها کردند و ..! + عکس

یخ زدن نوزاد تازه متولد شده در چادر / کمبود کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه

 

 

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه