تازه های سایت

15. دى 1396 - 23:38
خطیب ججمعه کوثر ضمن درخواست از نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس شورای اسلامی در خصوص جلوگیری از قاچاق کالا در کشور گفت: قاچاق بی‌رویه در کشور باعث سرکوب دو میلیون فرصت شغلی در سال است.

به گزارش کوثرخبر، حجت السلام والمسلمین بیگی در خطبه‌های امروز نماز جمعه این هفته شهرستان کوثر ضمن محکوم کردن فتنه‌های چند روز اخیر با برنامه ریزی شوم معاندان جمهوری اسلامی ایران و تشکر از حضور اقشار مختلف شهرستان کوثر در راهپیمایی روز گذشته، اظهار کرد: بصیرت روزافزون مردم ایران باعث ناکام ماندن هرگونه نقشه شوم در طی چهار دهه اخیر شده است.

وی افزود: عده‌ای از مسؤولین کشوری نیز باید از این بصیرت مردم درس گرفته و به دنبال مرتفع کردن مشکلات اقتصادی مردم باشند.

خطیب جمعه کوثر با تأکید بر مسائل فرهنگی به ویژه بحث حجاب در جامعه اسلامی تصریح کرد: عمل به منویات مقام عظمای ولایت در خصوص اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه‌های بلند مدت برای آینده روشن در کشور است.

بیگی ضمن درخواست از نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس شورای اسلامی در خصوص جلوگیری از قاچاق کالا در کشور گفت: قاچاق بی‌رویه در کشور باعث سرکوب دو میلیون فرصت شغلی در سال است.

وی خاطر نشان کرد: جوانان نسل‌های بعد انقلاب برای امنیت ایران آماده هر گونه جانفشانی هستند و شهدای حرم در سوریه نمونه بارزی از این فداکاری‌هاست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر در پایان از عملکرد خوب نیروهای انتظامی کشور در برخورد مسالمت آمیز با اغتشاشگران که باعث جلوگیری از پیاده‌سازی سناریوی کشته سازی معاندان برای شروع بحران در ایران شد، تشکر کرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی