تازه های سایت

14. دى 1396 - 17:27
مردم کوثر باری دیگر دشمن غدار و فتنه گر را ناامید و مایوس کردند
پیام تقدیرامام جمعه کوثر ازحضورگسترده مردم در راهپیمایی14دیماه؛
مردم کوثر باری دیگر دشمن غدار و فتنه گر را ناامید و مایوس کردند
امام جمعه شهرستان کوثر با صدور پیامی از حضور پر شور اهالی شهرستان در راهپیمائی 14 دیماه، شور و شعور حسینی - مردمی علیه اغتشاشگران و فتنه گران تقدیر کرد.

به گزارش کوثرخبر، در این پیام آمده است: مردم پیشتر در حماسه 9 دی و به دنبال آن در جواب اغتشاشگران و فتنه گران در 14 دیماه به جهانیان اثبات کردند که مردم و نظام در ایران اسلامی در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد بوده و از چنان ریشه، ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی قادر هستند هر توطئه و فتنه ای را خنثی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی از حضور گسترده مردم شهرستان کوثر در راهپمایی 14 دیماه، در محکومیت آشوب گران تقدیر کرد و گفت: این حضور اعلام بیعت با مقام معظم رهبری، ارزش های انقلاب و اعلام برائت و انزجار از استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا بود.

خطیب جمعه کوثر خاطر نشان کرد: حال دشمن سیلی محکمی از از مردم انقلابی دریافت کرده است، بر خاک افتادن استکبار در بحث سوریه و خنثی شدن دیگر عوامل تروریستی در منطقه قطعاً باعث می شود آمریکا و همپیمانانش به دشمنی خود با ایران پافشاری کنند.

وی با اشاره به مقوله آتش به اختیار مد نظر رهبری اظهار کرد: امیدوارم با برنامه ریزی دقیق در بحث فرهنگی سیلی محکمی بر دهان استکبار وارد کنیم؛ هرچند امروزه سبزپوشان انقلاب اسلامی طلایه دار و میدان دار این بحث بوده و توانسته است بیش از پیش در مسائل فرهنگی و اجتماعی ورود کند.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا