تازه های سایت

12. دى 1396 - 11:17
مردم شهرستان کوثر پنجشنبه در محکومیت اقدام اغتشاشگران و تخریب اموال عمومی راهپیمایی کرده و 9دی دیگری را در تاریخ زرین انقلاب رقم خواهند زد.

به گزارش کوثرخبر، مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان کوثر فردا روز پنجشنبه (14دي) در محکومیت اقدام آشوبگران و تخریب اموال عمومی توسط عده اي اغتشاشگر راهپیمایی مي كنند.

این راهپیمایی راس ساعت 10:30 صبح از محل ميدان شهرداری بطرف میدان امام (ره) برگزار مي شود و طي آن مردم هميشه در صحنه شهرستان کوثر ضمن پشتیبانی و حفاظت از ارزش های اسلامی و انقلابی، انزجار و خشم خود را نسبت به اغتشاشگران اعلام کرده و 9 دی دیگری را در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی رقم خواهند زد.

به گزارش کوثرخبر، پیشتر مردم شهرستان کوثر، همچون دیگر هموطنان کشورمان با "نه" گفتن به نحوه بیان انتقادات و اعتراضات کف خیابانی، ضمن محکوم کردن این حرکات خصمانه از سوی بدخواهان و معاندین اعلام کرده بودند که این فضای غبارآلود سیاسی و اغتشاشات دشمن شاد کن بوده و به ضرر کشور و انقلاب است و حساب مردم از اغتشاشگران جداست.

مردم ولایی شهرستان کوثر تاکید کرده اند که دولت می تواند به گرانی های اخیر سر و سامان دهد، یقیناً مردم نیز خواهان این مهم هستند، حساب اغتشاشگران از مردم جداست چرا که هیچ امتی خواهان براندازی پرچم و کشورش نیست و مردم نیز باید هوشیار باشند که شورش و ضرر به بیت المال خواست دشمن بوده و یقیناً از بیرون از مرزها هدایت می شود.

دادن شعارهای ساختار شکنانه، ضربه زدن به اموال عمومی و خصوصی مردم، ایجاد درگیری و زد و خورد و اهانت به مقدسات و پرچم ایران اسلامی از مهم‌ترین اقدامات سخیف این افراد در چند روز گذشته بوده است.

این دعوت از سوی مردم شهرستان کوثر به عمل آمده و اهالی خود گردانندگان این راهپیمایی حماسی خواهند بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه