تازه های سایت

11. دى 1396 - 1:17
وحید شهبازی، تنیسور قهار کوثری توانست با کسب پی در پی مقام قهرمانی استان به مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز کشور راه یابد.

به گزارش کوثرخبر، از سری مسابقات برگزاری هیات پینگ پنگ استان اردبیل که در اردبیل و خلخال برگزار شد وحید شهبازی توانست با غلبه بر دیگر حریفان خود مقام نخست قهرمانی این دوره از مسابقات را ازآن خود کند.

در پی این موفقیت های پی در پی وی به مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز کشور دعوت شد.

این تنیسور قهار پیشتر بارها مقام نخست مسابقات تنیس روی یز استان را کسب کرده و توانسته افتخارات بسیاری را در دیگر مسابقات کشوری برای استان اردبیل به ارمغان بیاورد.

وحید شهبازی سالهاست که با تمرینات مشقت بار فقط برای افتخارآفرینی برای استان اردبیل و بتبع کشورمان درصدد ارتقای سطح کیفی رشته تنیس روی میز است، این درحالی می باشد که وی با راه اندازی هیات پینگ پنگ شهرستان کوثر شاگردان بسیاری را به اتفاق احمد رستم زاده، قهرمان تنیس روی میز استان گیلان، آموزش داده است.

دیدگاه‌ها

امام خمینی (ره) : من خودم ورزشکار نیستم اما ورزشکارها را دوست دارم. موفقيت و پیروزی قهرمانه ورزشكار عزيز جناب آقای وحید شهبازی در رشته تنیس روی میز استان همچنين راهیابی به مسابقات انتخابی تیم ملی را به ایشان و علی الخصوص به خانواده محترمشان و به دوستداران ورزش و جامعه ورزشی شهرستان کوثر از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می نمائم امیدوارم که همیشه در تمام امورات زندگی در کنار پدر و مادر گرامیشان موفق و پیروز بوده باشند. انشاء ا... با تشکر/ نجاتعلی حیسنی

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی