تازه های سایت

11. دى 1396 - 11:12
امام جمعه کوثر مطرح کرد: مطالبه مردم در رفع مشکلات اقتصادی به حق است چرا که مطالبه گری در سیره امام و رهبری نیز به ملموس مشاهده می شود، اما نباید گذاشت در این آشفته بازار اقتصادی دشمن بین مردم نفوذ کرده و جریان انحرافی و فتنه راه بیاندازد.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کوثرخبر با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: مقام معظم رهبری خود پیشرو در امر مطالبه گری بوده و در برابر مسائل و مشکلات متعدد جامعه خط شکن هستند، امام راحل نیز مطالبه گری را حق مسلم مردم بیان کرده اند، فلذا مطالبه گری مردم را باید در سیره امام و رهبری جستجو کرد نه در تلگرام خاموش که ضد انقلاب و معاندان بتوانند از طریق این ظرفیت سراسر دروغ برای ریشه کن کردن نظام و انقلاب نقشه طرح ریزی کنند.

وی با بیان اینکه سودجویان و فتنه گران همچنان در کمین مردم و انقلاب هستند گفت:  مطالبه مردم در رفع مشکلات اقتصادی به حق است؛ همانطور که اشاره شد مطالبه گری در سیره امام و رهبری نیز به ملموس مشاهده می شود، اما نباید گذاشت در این آشفته بازار اقتصادی دشمن بین مردم نفوذ کرده و جریان انحرافی و فتنه راه بیاندازد.

خطیب جمعه کوثر با بیان اینکه رهبر انقلاب بارها به کلمه نفوذ اشاره کرده اند افزود: اینگونه تحرکات مصداق بارز نفوذ در جامعه بوده و مردم نباید بگذارند مطالبه بحقی که در پی آن هستند تبدیل به فتنه ای شود که دشمنان داخلی و خارجی آن را می خواهند.

حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به همکاری موساد، سیا و MI6 به عنوان سه ضلع طراح این اغتشاشات اظهار کرد: آنها با نفوذ نیروهای معاند و تروریستی در داخل ایران به دنبال حضور در تجمعات مردم به بهانه های گوناگون در خیابان ها هستند تا از آن طریق در میان جمعیت به اغتشاشات مخرب دست بزنند؛ فلذا مردم در این میان بایستی همچون حماسه نهم دی با بصیرت عمل کرده و با حضور مستمر خود در صحنه های مختلف، دشمنان را مایوس کنند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی در پایان با بیان اینکه مردم نباید بگذارند انقلاب به دست نامحرمان بیافتد، تصریح کرد: طبق اذعان مقامات آمریکایی، بینش و تفکر رهبر انقلاب اسلامی 20 سال جلوتر از تفکر رهبران و مقامات دیگر کشور هاست پس لازم است در هر برهه از زمان در خط ولایت قرار بگیریم و به رهنمودها و توصیه های رهبر انقلاب توجه کنیم.

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی