تازه های سایت

10. دى 1396 - 10:54
کارشناس مسائل سیاسی گفت: دشمنان در فکر ایجاد اغتشاشات جدید هستند، فشار های گرانی و … را بهانه قرار داده و نظام اسلامی را هدف قرار داده اند و با ایجاد اغتشاشات جدید آن هم در روز حماسه ۹ دی می خواهند این اقدام مردمی را به فراموشی بسپرند.

به گزارش کوثرخبر، سهیل عسگری با تشریح پیدایش فتنه و علل به وجود آمدن آن از سوی خواص بی بصیرت و با اشاره به سودجویان و فرصت طلبان سیاسی و فتنه گر اظهار کرد: جاهلترین انسان کسی است که بخاطر بی بصیرتی کشور و ولایت فقیه خود را نشناسد؛‌ جاهلیت مدرن که این روزها در فضای مجازی راه اندازی و احیا شده است خطرناکترین و مهلکترین مسئله ای می باشد که سودجویان و فرصت طلبان فتنه گر این روز ها از آن استفاده می کنند.

وی افزود: زمان شناسی، دشمن شناسی و جریان شناسی می تواند براحتی ارزش ها و فرصت ها را برای یک شخص به وجود آورد و همچنان که در فتنه ۸۸ مشاهده شد، فتنه گران پرچم سید الشهدا را آتش زدند، به رهبر و امام ارزشهای انقلاب و اسلام توهین کردند؛‌این اقدام آنها می بایست از سوی نیروهای انقلابی جریان شناسی شده و دشمن را در هر برهه از زمان شناسایی کنند.

کارشناس مسائل سیاسی اظهارداشت: نیروهای انقلابی باید بتوانند علم و جهل را تعریف کنند تا بصیرت انقلابی لازم را در جریانات، فتنه ها، اغتشاشات، درگیری ها داشته باشند، افراد بصیر می تواند راه روشنایی را از تاریکی شناسایی کند، اما افرادی که در جهل و گمراهی غوطه ور هستند حق از باطل را نمی توانند تشخیص دهند.

وی با بیان اینکه در جریان فتنه ۸۸ عده ای دیر اقدام کردند و یا نخواستند اقداماتی انجام دهند، افزود: حماسه ۹ دی درست است از بصیرت و ولایتمداری مردم سرچشمه گرفت، اما عده ای می توانستند زود تر اقدام کنند تا فتنه ای به آن شکل رخ ندهد و خسارت زیادی به نظام و کشور وارد نشود.

عسگری اظهارداشت: با توجه به اینکه دشمنان داخلی و خارجی از ایجاد فتنه و ناهنجاریهای جدید دست بر نمی دارند، بهتر است بدانیم با هدف قرار دادن ولایت فقیه و اسلام دشمنان در فکر ایجاد اغتشاشات جدید هستند، فشار های گرانی و … را بهانه قرار داده و نظام اسلامی را هدف می گیرند و با ایجاد اغتشاشات جدید آن هم در روز حماسه ۹ دی می خواهند این اقدام مردمی را به فراموشی بسپرند.

وی افزود: نیروهای ولایی و انقلابی و نهاد های مربوطه باید به وقت اقدام کنند و جلوی خیلی از برنامه ها و جریانات مخالف نظام اسلامی را بگیرند، باید در فضای مجازی با هدف و آگاهی بیشتر ورود پیدا کنند و مباحث جامعه را با علم دنبال کنند.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا