تازه های سایت

8. دى 1396 - 14:40
امام جمعه موقت کوثر ضمن اشاره به حماسه تاریخی مردم ایران اسلامی در نهم دی سال 88، اظهار کرد: چنین روزی تجلی هوشمندی و بصیرت مردم در تقابل حق و باطل بود.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام مهدی امین؛ امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان کوثر ضمن اشاره به حماسه تاریخی مردم ایران اسلامی در نهم دی سال 88، اظهار کرد: چنین روزی تجلی هوشمندی و بصیرت مردم در تقابل حق و باطل بود.

وی با دعوت از آحاد مردم در تجمع فردا و تجدید پیمان دوباره با رهبری همزمان با سراسر کشور افزود: این حرکت تاریخی و انقلابی مردم بر پایه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم و همچنین دفاع از انقلاب و ولایت مطلقه فقیه بود که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ماندگار شد.

امام جمعه موقت کوثر در جای دیگری از خطبه‌های امروز نماز جمعه کوثر به نامه امام خمینی در 11 دی سال 67 به گورباچف اشاره کرد و گفت: این نامه توحیدی برای جهان بود که در صورت گرایش به اسلام و دوری از کمونیست مانع فروپاشی و تجزیه شوروی شود.

امین با انتقاد از واردات بی‌رویه دولت بویژه در محصولات کشاورزی و دامپروری گفت: تنها راه موفقیت کشور در دوری از بیکاری و رونق تولید و بهبود وضعیت اقتصادی؛ عمل به منویات رهبری در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

وی در پایان جنایات عربستان در یمن و کشتار فلسطینیان را نمونه‌هایی از پرونده‌های سیاه و نقض حقوق بشری آمریکا و معاندان اسلام دانست.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب