تازه های سایت

7. دى 1396 - 3:07
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوثر با بیان اینکه 9 دی روز نزول برکات الهیست، روز بصیرت است، گفت: بصیرت نباشد، حتی امام معصوم هم در مقابل غدّاران به قربانگاه کشانده می شود.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین تمجید طی گفتگو با خبرنگار کوثرخبر ضمن گرمیداشت دهه بصیرت با بیان اینکه 9 دی روز نزول برکات الهی ست، روز بصیرت است، گفت: هر جا بصیرت باشد نعمات الهی هم در آنجا سرازیر می شود، حتی ثواب ها را هم به اندازه معرفت ها و بصیرت ها سنجیده و اعطا می کنند.

وی ادامه داد: بصیرت به معنای واقعی کلمه یعنی ظرفیت عظیم روحی برای تشخیص حقایق ها؛ ائمه معصومین و بخصوص نبی مکرم اسلام هم دائماً به دنبال ایجاد بصیرت بودند؛ «وَیُعَلِمُهُم الکتاب والحکمه»(یعنی چشم های آنان را دائماً به حقایق باز می کرد).

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوثر اظهار کرد: بصیرت نباشد، امام معصوم هم در مقابل غدّاران به قربانگاه کشانده می شود؛ نبود بصیرت باعث شد مالک را که در ده قدمی خیمه معاویه بود شمشیرش را بشکنند تا شمشیر های در رکاب علی(ع) بر گردن علی نهاده شود؛ امام حسن(ع) را بنگرید چطور در مقابل غدّدار عالم معاویه بن ابن سفیان به قربانگاه کشانده می شود.

وی افزود: گفتیم بصیرت سبب نزول برکات و نعمات الهی است، جمهوری اسلامی ایران 40 سال است مردمانش با بصیرت حرکت کرده اند خداوند هم نعمات خود را بر این کشور و مردمانش نازل کرده است.

1-نعمت قدرت و اقتدار: چه کشوری می توانست در برابر آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی بایستد، اگر قبلاً یک ناو آمریکایی به حرکت در می آمد تمام کشور ها خود را بلا استثناء تسلیم می کردند، اما امروزه به برکت ایستادگی ملت ایران و امت حزب الله تفنگداران آمریکا به همراه ناو جنگیشان به تسلیم سپاهیان نیروی دریایی در می آیند، صهیونیست ها مجال نفس کشیدن پیدا نمی کنند.

2-نعمت هیبت و عظمت: قبلاً در هیچ معادله ای اسمی از ایران نبود، ولی امروزه در تمامی معادلات و تصمیم های حساس اسم ایران تعیین کننده است.

3-نعمت سلامت از فتنه ها: دشمنان اسلام و انقلاب در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی فتنه های عظیمی به راه انداختند، دشمن در فتنه 88 از هیچ چیز فرو گذار نکرد، چنین فتنه ای را در هر کشوری اجرا کردند موفق شدند، این گرگ های تشنه به خون ملت ایران منتظر سقوط نظام بودند تا این انقلاب را از بین ببرند اما طومارشان جوری پیچیده شد که در تاریخ ماندگار شد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کوثر در پایان گفت: امت اسلامی ایران و بتبع مردم همیشه در صحنه شهرستان کوثر همزمان با دهه بصیرت در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی واقع در مسجد جامع گیوی حضور به عمل آورده و باری دیگر «میثاق امت با ولایت» را به معنای واقعی کلمه معنا خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی