تازه های سایت

5. دى 1396 - 7:54
نباید گذاشت جای شهید و جلاد عوض شود/فتنه گران همچنان باغی نظام و انقلاب هستند
کارشناس مسائل اجتماعی مطرح کرد:
نباید گذاشت جای شهید و جلاد عوض شود/فتنه گران همچنان باغی نظام و انقلاب هستند
نویسنده: 
میلاد عسگری
کارشناس مسائل اجتماعی گفت:پس از حماسه نهم دی فتنه گران خاموش ماندند، همانطور که داعش در عراق و سوریه ریشه کن شد ولی برخی از هسته آن فعال است، عوامل فتنه آمریکایی نیز به همت مردم در کشور از بین رفت ولی عوامل آن همچون آتشی زیر خاکستر در جامعه فعال هستند.

به گزارش کوثرخبر، سعید شمس ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کوثرخبر اظهار کرد: ابعاد فتنه سال 88 می بایست با حضور شاهدان و روایان این واقعه تبیین و مورد بررسی قرار گیرد؛ چرا که این فتنه آمریکایی آمیخته با بی حرمتی به سرورو سالار شهیدان، امام خمینی(ره)، ائمه اطهار و دیگر آرمان ها و مقدسات ایران اسلامی بود.

وی با تاکید بر لزوم تبیین وقایع سال 88 بیان کرد: فتنه گران پس از انتخابات ریاست جمهوری به بهانه تقلب دست به فتنه گری وتخریب اموال عمومی و کشتار مردم بی گناه زدند، هشت سال از آن فتنه گذشته است اما نباید اقدامات فتنه گران به فراموشی سپرده شود.

این کارشناس مسائل اجتماعی افزود: پس از حماسه نهم دی فتنه گران خاموش ماندند، همانطور که داعش در عراق و سوریه ریشه کن شد ولی برخی از هسته آن فعال است، عوامل فتنه آمریکایی نیز به همت مردم در کشور از بین رفت ولی عوامل آن همچون آتشی زیر خاکستر در جامعه فعال هستند، عوامل فتنه انتظار فرصتی مناسب برای ضربه زدن به نظام و انقلاب را در ذهن می پرورانند.

شمس خاطر نشان کرد: دستاورد حماسه خودجوش نهم دی باید برای نسل جوان تبیین شود، این حرکت انقلابی مردم بود که بی منت فتنه گران را از پای درآورد تا باری دیگر اقتدار امت اسلامی در حمایت از ولی فقیه و حفظ دستاورد های انقلاب اسلامی در برگ زرین تاریخ نگاشته شود.

وی اظهار داشت: فتنه 88 فتنه مذهبی و دینی بود که از همان ابتدا شال سبز و مهری که فتنه گران همانند علما درست کرده بودند مشخص بود که برنامه ریزی گسترده ای دارند؛ فتنه 88 فرزند نارس آمریکا بود که سقط شد و این مردم ایران اسلامی بودند که به خیابان ها آمدند تا خود آیندیشان را در حمایت از ولی فقیه رقم بزنند.

شمس در پایان خاطر نشان کرد: در فتنه 88 برخی از آقایان در صحنه حضور پیدا نکردند اما در پشت صحنه دست به اقدامات زیادی زدند، هنگامی که فتنه مذهبی می‌شود مشخص نمی‌شود که چه افرادی پشت قضیه هستند، فتنه کاری می‌کند که ذهنیت‌ها خاص شود و افراد را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد، در این فتنه خواص بی بصیرت در برابر نظام و رهبری ایستادند و خواهان زدودن ارزش های انقلابی و اسلامی از مردم بودند که با آگاهی امت ولایتمدار نقشه آنها بر ملا شد.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر