تازه های سایت

24. آذر 1396 - 23:51
مدیر عامل صندوق امداد ولایت استان اردبیل گفت: پرداخت وام قرض الحسنه به نیازمندان در صندوق امداد ولایت برای خودکفایی و توانمندسازی مددجویان انجام می شود.

به گزارش کوثرخبر، قدیر حسن زاده، مدیر عامل صندوق امداد ولایت استان اردبیل طی گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کوثرخبر در گیوی با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان ایجاد شده است، افزود: سپرده های خیران استان اردبیل و در شهرستان های استان در صندوق امداد ولایت به صورت وام قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت می شود.

وی افزود: پرداخت وام قرض الحسنه به نیازمندان در صندوق امداد ولایت برای خودکفایی و توانمندسازی مددجویان انجام می شود.

حسن زاده با اعلام اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به حمایت و پشتیبانی خیران استان و دیگر اقشار مردمی نیاز دارد، افزود: از مردم و خیران استان می خواهیم با سپرده گذاری در صندوق امداد شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم آورند تا با همیاری و مشارکت همه جانبه مردمی نیازمندان جامعه نیز از نعمات بی نیاز شوند.

وی با اشاره به اینکه این صندوق هم اکنون به شبکه شتاب بانکی متصل شده و صاحبان سپرده و خیران می توانند با کارت بانکی صندوق از تمامی دستگاه های عضو شتاب استفاده و وجوه خود را جابه جا کنند، گفت: اتصال صندوق به شبکه شتاب موجب تسهیل در مبادلات بانکی و سهولت استفاده سپرده گذاران نیکوکار و وام گیرندگان از خدمات این صندوق شده است.

به گزارش کوثرخبر، گفتنی است که مدیر عامل صندوق امداد ولایت استان اردبیل به دیدار حجت الاسلام والمسلمین بیگی، امام جمعه کوثر و همچنین علیرضا علیپور فرماندار این شهرستان رفت.

در این دیدار امام جمعه کوثر و فرماندار شهرستان ضمن تشویق و ترغیب اقشار متعدد جامعه در افتتاح حساب واقع در صندوق قرض الحسنه امداد شهرستان کوثر، خاطر نشان کردند که ایجاد صندوق قرض الحسنه می‌تواند کمک شایانی در جهت تسهیل ارائه وام به مددجویان تحت حمایت باشد؛ قرض الحسنه مسند حیاتی در زندگی است که لازم است از طرف تجار و تولید کنندگان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه