تازه های سایت

24. آذر 1396 - 17:53
امام جمعه کوثر گفت: تیر کشورهای معاند در نفوذ به پست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران با دستگیری دو جاسوس به سنگ خورد.

به گزارش کوثرخبر، حجت‌الاسلام عسگر بیگی در خطبه‌های نماز جمعه امروز کوثر ضمن گلایه از شرکت آب منطقه‌ای اردبیل بابت توقف ساخت و اجرای عملیات ساختمان سد گیوی و پایاب آن اظهار کرد: چرا باید این شرکت به جای ادای دِین خود در خصوص پرداخت مطالبات مردم در محدوده سد، سازه‌های داخل سد را تخریب کند در حالی که در این خصوص قرار بر پرداخت مطالبات مردم در دو سال و نیم گذشته بوده اما تاکنون محقق نشده است. 

وی ضمن تبریک روز حمل و نقل گفت: صنعت حمل و نقل کشور با پشتکاری قوی و خدماتی خستگی‌ناپذیر نقش مهمی در توسعه اقتصادی ایران دارد. 
 
امام جمعه کوثر ضمن تسلیت سالروز شهادت آیت‌الله مفتح ، با تأکید بر وحدت حوزه و دانشگاه بیان کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری، وحدت این دو، یعنی وحدت در هدف و مقصود نهایی رسیدن به جامعه‌ای پیشرفته و مستقل است. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با تبریک شب یلدا و تأکید بر استحکام بنیان خانواده‌ها گفت: قطع صله رحم بر اساس احکام قرآن سبب فساد و تحقق اهداف شیطانی معاندان است.

وی با اشاره به سفر وزیر امور خارجه انگلیس در چند روز اخیر گفت: با دستگیری دو جاسوس از سوی وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران و برملا شدن برنامه‌ریزی و نقشه شوم معاندان برای نفوذ تعدادی خودفروخته به پست‌های عالی کشور، تیر دشمنان به سنگ خورد. 
خطیب جمعه کوثر در پایان به دیدار علیرضا کریمی، قهرمان کشتی ایران، با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: کار بزرگ جوانان در سطوح بین‌المللی و در مقابل دشمنان قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر