تازه های سایت

18. آذر 1396 - 12:35
از سری مسابقات کشوری مفاهیم و تفسیر قرآن کریم در مشهد مقدس، سرکار خانم منیژه ستوده فرد بانوی کوثری توانست مقام نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

به گزارش کوثرخبر، هفتمین مسابقات کشوری مفاهیم و تفسیر قرآن کریم مختص خانواده پاسداران انقلاب اسلامی از 14 تا 19 آذر ماه در مجتمع فرهنگی ـ آموزشی امامت در مشهد مقدس برگزار شد.

در این مسابقات رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ جزء و حفظ کل و همچنین قرائت و مفاهیم سطح یک (زیر دیپلم) و سطح دو (بالای فوق دیپلم) و تفسیر قرآن برگزار شد که در آن سرکار خانم منیژه ستوده فرد (همسر سرهنگ دوم پاسدار صفدر جعفرزاده) بانوی کوثری توانست مقام نخست این دوره از مسابقات را از آن خود  کند.

این بانوی کوثری 11 جزء از قرآن کریم را حفظ بوده و پیشتر مقامات نخست مسابقات استانی، مقام نخست مسابقات کشوری در مشهد و قم را از آن خود کرده است.

پایگاه تحلیل خبری کوثرخبر و فعالان عرصه دین و فرهنگ این موفقیت معنوی را به خانواده سرکارخانم ستوده فرد تبریک و تهنیت عرض می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

بنده هم به نوبه خودم این موفقیت و پیروزی معنوی را محضر سرکار خانم و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض می کنم؛ امیدوارم در تمامی عرصه های زندگی موفقی و پیروز باشند.
بنده نیزاین موفقیت رابه سرکارخانم ستوده فردتبریک عرض نموده وباعث افتخارهم استانیها مخصوصا"هم شهریها در بعدفرهنگی ودینی میباشد واقعا"دست مریزادانشاالله که همیشه تداوم داشته باشد
باسلام وعرض ادب واقعا بر ای استان مخصوصا"شهرستان کوثرافتخارآفریدند ودراین زمینه بایستی مسئولین شهرستان یک تجلیل درخوروشایسته این بانوی کوثری بعمل آورند
باسلام و عرض ادب ما هم به نوبه ی خود این موفقیت بزرگ را محضر خانم ستوده فر و خانواده گرامی اش تبریک عرض نموده و از خداوند منان خواستاریم در تمامی عرصه های زندگیشان موفق و مؤید باشند. از طرف حوزه خواهران

نظرات کاربران

لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال