تازه های سایت

16. آذر 1396 - 15:40
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر اعلام کرد: فردا نمازگزاران کوثری پس از نماز جمعه علیه تصمیم آمریکا و اسرائیل برای تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی راهپیمایی می کنند.

به گزارش کوثرخبر، در اطلاعیه شورای هماهنگی آمده است:  

در تداوم اشتغال، شهرک سازی و هتک حرمت اماکن مذهبی در قدس شریف این پاره تن اسلام، بیت المقدس نخستین قبله مسلمین در معرض توطئه رذیلانه دیگری از سوی استکبار جهانی قرار گرفته است.

تصمیم ماجراجویانه ترامپ ابله در اجرایی نمودن طرح شیطانی انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس به منزله رسمیت بخشیدن به انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی کودک کش صهیونیستی، اقدام مذبوحانه و خطرناکی می باشد که نقاب از چهره کثیف سردمداران کفر پیشه آمریکایی، صهیونیستی، برداشته و کینه توزی آن ها علیه اسلام و مسلمین را برملا ساخته است که واکنش سریع و قاطع مسلمانان برای محکومیت شدید و مقابله با این توطئه ضد اسلامی و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام را میطلبد.

لذا در همین رابطه آحاد مردم شریف و متدین شهرستان کوثر را به شرکت در تظاهرات ضد صهیونیستی و دفاع از قدس و فلسطین که همزمان با سراسر میهن اسلامی بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه هفدهم آذرماه برگزار خواهد شد دعوت می نماید.

مسیر: مسجد جامع گیوی، میدان شهرداری

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کوثر

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی