تازه های سایت

13. آذر 1396 - 23:12
همزمان با هفته وحدت مراسم جشن وحدت با حضور مسئولین و اهالی سنی نشین روستای هشین کوثر در محل مسجد این روستا برگزار شد.

به گزارش کوثرخبر، در این مراسم که باهمت اهالی روستای هشین و دیگر مسئولین ذیربط با وجودصعب العبور بودن راه های مواصلاتی برگزارشد، علیرضا علیپور فرماندار کوثر با تبریک هفته وحدت و با اشاره بر اینکه میلاد پیامبراکرم(ص)یک حادثه تاریخی نبود بلکه یک نشان ونماد همیشگی است، گفت: سرانجام اسلام ناب مستکبران زمین وزمان را شکست خواهد داد وتوحید واسلام ناب محمدی را در تمامی عالم به رهبری حضرت امام خامنه ای فراگیر خواهد کرد.

وی افزود: دشمنان اسلام در تلاشند تا بین امت های اسلامی با ایجاد اختلافات قومی وفرقه ای تفرقه انداخته وبر آنها تسلط پیدا کنند لذا تمام مسلمانان بایدبا چنگ زدن به ریسمان الهی وحدت واتحاد خود را حفظ کنند وتمامی نقشه های شوم دشمنان را به یاس ونابودی تبدیل کنند.

فرماندار کوثر گفت: همه مردم ایران با ادیان و مذاهب مختلف با اعتقاد و التزام زیر یک پرچم واحد، چه در زمان دفاع مقدس و زمان صلح و آرامش کنونی، اتحاد در کشور را ثابت کرده‌اند.

علیپور در ادامه به خدمات ارائه شده نظام جمهوری اسلامی ایران به روستای اهل تسنن هشین از توابع بخش فیروز اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک مشکل گاز و جاده بین مزارع این روستا نیز مرتفع و حل خواهد شد.

حجت الاسلام رمضانی و حجت الاسلام جامع امامان جماعت اهل تسنن شهر هشجین و روستای هشین کوثر نیز در سخنانی جداگانه از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه به اهل تسنن استان اردبیل تشکر کردند.

پذیرایی از مهمانان با انواع میوه و شیرینی نیز در طول مراسم انجام شده و اهل تسنن روستای هشین کوثر رسم مهمان نوازی را به حد اعلای خود رساندند.

روستای هشین تنها روستای سنی نشین با 124 خانوار و جمعیت 422 نفری و فاصله 50 کیلومتری از شهر گیوی، از توابع بخش فیروز شهرستان کوثر است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال