تازه های سایت

13. آذر 1396 - 10:28
وحدت امروز اهمیتش از صدر اسلام مهمتر است
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
وحدت امروز اهمیتش از صدر اسلام مهمتر است
کارشناس مسائل مذهبی گفت: امروز تمام شیاطین عالم در یک صف واحده در برابر اسلام صف بسته اند؛ فلذا وحدت امروز اهمیتش از صدر اسلام مهمتر است.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والسلمین تمجید در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کوثرخبر ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و فرارسیدن هفته وحدت اظهار کرد: هفته وحدت خیلی از توطعه ها را خنثی و دشمن را ناامید کرده است، هفته ای که نعمت بزرگی برای امت اسلامی است با تدبیر و دوراندیشی امام راحل رقم خورده است؛ چرا که امام (ره) می دانست این امت چقدر دشمن غدّاری پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: هم سنت رسول الله و هم روش و منش اهل بیت بر وحدت امت اسلام تاکید دارد که شخصی آمد محضر امام صادق(ع) که آقا یک نفر در مسجد می گوید شیعه هستم  به سنی ها لعن می گوید حضرت فرمود ما له (چه شده)قد لعنه الله قد تعرض بنا متعرض ما شده است این شعار علیه ماست نه به نفع ما.

کارشناس مسائل مذهبی خاطر نشان کرد: امروز تمام شیاطین عالم در یک صف واحده در برابر اسلام صف بسته اند؛ فلذا وحدت امروز اهمیتش از صدر اسلام مهمتر است.

حجت الاسلام والمسلمین تمجید اضافه کرد: در اروپا یا آمریکا و غرب یعنی کشور های یهودی و مسیحی هیچ جنگی را علیه هم مشاهده نمی کنید، اما تمام جنگ ها در مراکز حکومتهای اسلامی اتفاق می افتد.

وی خاطر نشان کرد: جوی خون راه می افتد، کشتارها، قتل ها، ذبح های بی رحمانه، به خون غلطیدند کودکان و زنان، سربریدن ها، آتش زدن زنده زنده انسان ها، همه و و همه در داخل حکومت های اسلامی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر ابراز کرد: هر روز فتنه سنگین تر می شود و اگر بصیرت و معرفت نباشد امت گرفتار می شود، فتنه های بسیاری برای به جان هم انداختن مسلمان ها طراحی کردند، فتنه وهابیت که هیچ انسانیتی و رحم و شرافتی در وجود آنها نیست بدترین جنایت تاریخ بشر را مرتکب می شوند.

کارشناس مسائل مذهبی گفت: فتنه دیگر تحریک اهل تسنن بر علیه تشیع و تشیع بر علیه تسنن است؛ انعکاس خبری شیرخوارگان را ممنوع می کند چون فریاد کودکان مظلوم گرفتار شده در چنگال ظالم را به عالم می رساند.

وی افزود: ولی از آن طرف دهها شبکه ماهواره ای و با میلیارد ها هزینه در اختیار شیعه لندنی قرار می دهد که در آن قمه زدن ها، لعن ها و توهین ها، خشونت ها و تفرقه ها را نشان می دهد در حالی که این شیعه انگلیسی یک سنگ هم به طرف داعش پرتاب نکرده، در حالی که داعش می خواست حرم امام حسین(ع) را ویران کند یک سنگ به طرف اسرائیل و آمریکا پرتاب نکرده که خون هزاران کودک بی گناه مسلمان شیعه و سنی را می مکد، حسینیه با نام رسول اعظم در مرکز حکومت روباه پیر(انگلیس) ساخته می شود و در اختیار خاندان شیرازی گذاشته می شود.

 

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد