تازه های سایت

12. آذر 1396 - 17:00

به گزارش کوثرخبر،

الجیش السوری

منابع سوری از آزادی هشت روستا در حومه دیرالزور از اشغال تروریست‌های تکفیری و درگیری‌های شدید در حومه غربی دمشق خبر دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، درگیری‌های شدید در محور «بیت جن» در حومه غربی دمشق همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، در حومه جنوب غربی دمشق نیروهای ارتش با حمایت نیروهای دفاع ملی، تپه مدور در مجاورت تپه استراتژیک برادعیا در منطقه بیت جن را آزاد کردند و درگیری‌ها هم اکنون در تپه المقتول جریان دارد و ارتش به دنبال آزادسازی این نقطه است و مواضع تروریست‌های جبهه النصره به شدت هدف حملات توپخانه‌‌ای و نیروی هوایی قرار دارد.

درگیری‌ها به هلاکت ابودجانه المهاجر در اطراف تپه برادعیا در شمال شرقی مزرعه بیت جن به همراه شماری از همدستانش منجر شده است.

این در حالی است که یک منبع میدانی ادعای رسانه‌های حامی تروریست‌ها مبنی بر سقوط برادعیا را تکذیب و  تاکید کرد ارتش تلاش‌های تروریست‌ها را دفع کرده است.

خبر دیگر اینکه نیروهای ارتش سوریه هشت روستای دیگر را بین شهرهای البوکمال و المیادین در حومه جنوب شرقی دیرالزور از اشغال تروریست‌ها آزاد کرد.

نیروهای ارتش عملیات خود را از سمت شهرک الصالحیه به سمت روستاها و شهرک‌هایی که در  امتداد  البوکمال تحت اشغال بقایای داعش است، آغاز کرده‌اند، الصالحیه  اخیرا از اشغال داعشی‌ها آزاد شده بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد