تازه های سایت

12. آذر 1396 - 0:27
 ارسال 450 میلیون ریال کمک های مردمی از کوثر به مناطق زلزله زده کرمانشاه
رئیس جعیت هلال احمر شهرستان کوثر خبرداد:
ارسال 450 میلیون ریال کمک های مردمی از کوثر به مناطق زلزله زده کرمانشاه
نویسنده: 
میلاد عسگری
رئیس جعیت هلال احمر شهرستان کوثر گفت: بیش از 450 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی مردم کوثر از این شهرستان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شده است.

به گزارش کوثرخبر، فردین محمدی ضمن تسلیت فاجعه تاسف بار به مردم زلزله زده استان کرمانشاه و ضمن تشکر و قدردانی از مردم شهرستان کوثر جهت کمک خود جوش به مردم زلزله زده گفت: مایه افتخار است که مردم کشور مان علی الخصوص شهرستان کوثر با مردم درد کشیده کرمانشاه ابراز همدردی کردند.

وی گفت: از دو هفته پیش تا تاکنون صدها نفر از مردم کوثر طی تماس تلفنی و یا حضوری در اقدامی خودجوش و با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان کوثر کمک های نقدی و غیر نقدی خود اعم از البسه، پتو، برنج، مواد غذایی و ... را به مناطق زلزله زده ارسال کردند.

محمدی با بیان اینکه بیش از 450 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی مردم کوثر از این شهرستان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شده است، بخاطر نشان کرد: ارگان ها، نهاد ها و دیگر اقشار مردمی از طریق جمعیت جوانان هلال احمر کوثر می توانند با نماینده هلال احمر اقدام به جمع آوری کمک های مردمی کنند و کمکهای جمع آوری شده از طریق آنان به هلال احمر جهت ارسال تحویل شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوثر با اشاره به استقبال بی نظیر مردم نوعدوست شهرستان گفت:  احساس نوعدوستی و اظهار محبت مردم نسبت به حادثه دیدگان بسیار بی نظیر است، بطوری که آمار جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی این شهستان نسبت به سایر نقاط استان کم نظیر است.

به گزارش کوثرخبر، لیست اقلام مورد نیاز برای امداد رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه به شرح زیر است:

۱. پتوی سالم و تمیز
۲. لوازم گرمایشی
۳. چادر
۴. کنسرو و خشکبار و آب معدنی
۵. لوازم بهداشتی
۶. داروهای ضروری
۷. شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد
۰۸ کمک های نقدی پس از واریز به حساب ۹۹۹۹۹ فیش های مربوطه تحویل جمعیت هلال احمر گردد و یا اینکه مستقیما کمک ها را به جمعیت هلال احمرشهرستان کوثر تحویل دهید.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی