تازه های سایت

10. آذر 1396 - 23:29
رئیس بهزیستی کوثر گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح غربالگری اضطراب ویژه کودکان ۵ تا ۶ سال در سطح شهرستان کوثر اجرا می‌شود.

به گزارش کوثرخبر، ابراهیم مسروری در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های انجام شده طرح غربالگری اضطراب ویژه کودکان 5 و 6 سال در راستای تشخیص مشکلات کودکان در کوث اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح طی سال های متوالی است که توسط بهزیستی اجرا می‌شود و در قالب این طرح کودکان 5 تا 6 ساله مورد ارزیابی و غربالگری قرار گرفته و مسائل و مشکلات آنها در این حوزه شناسایی و برای رفع آنها راهکارهای لازم ارائه می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی کوثر با اشاره به اینکه این طرح زیر نظر بهزیستی و با همکاری مرکز مشاوره عمومی همفکر اجرا می‌شود، افزود: براساس هدفگذاری‌هایی که انجام شده تلاش و جدیت بر این است که استفاده از ظرفیت مراکز غیردولتی برای اجرای این طرح در شهرستان‌ مد نظر قرار گیرد.

مسروری با اشاره به عوارض و تاثیرات منفی وجود اضطراب در دوران کودکی گفت: اگر اضطراب در دوران کودکی نادیده گرفته شود می‌تواند در دوران بزرگسالی منجر به برخی بیماری‌های روحی و روانی شود که هدف از اجرای طرح غربالگری اضطراب کودکان نیز شناسایی مشکلات گروه هدف در این حوزه و تلاش برای رفع آنها است تا از مشکلات بزرگسالی جلوگیری شود.

به گزارش کوثرخبر، عموم همشهریان عزیز میتوانند با هماهنگی و گرفتن وقت قبلی به صورت کاملا ««رایگان»» از این فرصت طلایی برای پیشگیری از اضطراب کودکان خود و ارتقاء سلامت روان آنها بهره ببرند. 

«مرکز مشاوره عمومی همفکر » تحت نظارت سازمان بهزیستی کوثر به آدرس کیوی، روبروی دفتر امام جمعه، ساختمان سابق داره بهزیستی.

زمان: از ساعت9:30 صبح الی 13 ظهر

شماره تماس برای ارائه وقت قبلی  09906082055

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه