تازه های سایت

10. آذر 1396 - 22:56
خطیب جمعه کوثر ضمن انتقاد از صدا و سیمای استان گیلان گفت: شاید شهید بابک نوری هریس اصالتی کوثری داشته باشد ولی این شهید والامقام ازآن ایران اسلامی بوده و در رشت به خاک سپرده شده است؛ فلذا می بایست صدا و سیمای مرکز استان گیلان در پوشش اخبار مربوط به این شهید مدافع حرم بیش از پیش تلاش می کرد.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کوثرخبر ضمن تقدیر از مردم همیشه در صحنه شهرستان کوثر اظهار کرد: اهالی کوثر و مقیم های این شهرستان در اقصی نقاط کشور در مراسمات وداع، تشییع، خاکسپاری و یادبود شهید مدافع حرم، بابک نوری هریس سنگ تمام گذاشتند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: صدا و سیمای مرکز استان نیز در پوشش خبری مراسم یادبود این شهید والامقام در روستای هریس شهرستان کوثر عملکرد مناسبی داشت.

خطیب جمعه کوثر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه صدا و سیمای استان گیلان در پوشش مراسمات شهید مدافع حرم بابک نوری هریس کم کاری کرده است گفت: شاید شهید بابک نوری هریس اصالتی کوثری داشته باشد ولی این شهید والامقام ازآن ایران اسلامی بوده و در رشت به خاک سپرده شده است؛ فلذا می بایست صدا و سیمای مرکز استان گیلان در پوشش اخبار مربوط به مراسمات این شهید مدافع حرم بیشتر تلاش می کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بیگی در بخشی دیگر از این گفتگو ضمن تبریک ولادت حضرت رسول اکرم (ص) با تأکید بر اتحاد مسلمانان اظهار کرد: اتحاد از اصول مهم دستیابی به آرمان‌ها و اهداف عالیه هر کشوری است.

وی در ادامه با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و تبریک روز مجلس و تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در سال 58 گفت: طبق منویات رهبری اگر قوانین مجلس فراگیر و برای مردم باشد مجلس و دولتی قوی خواهیم داشت. 

پدر معنوی کوثر با اشاره به عملکرد نامناسب دولت و آمار 33 درصدی زیر خط فقر مردم در کشور تصریح کرد: مجلس با یک قانون ضعیف سبب فقر می‌شود و با تصویب قانونی قوی مردم جامعه را به رفاه خواهد رساند.

امام جمعه کوثر به سفر هفته آینده استاندار اردبیل به کوثر اشاره کرد و ادامه داد: یکی از مطالبات بحق مردم کوثر آغاز عملیات اجرایی سد نیمه‌کاره گیوی بوده و خروج از بن‌بست شهرستان با ایجاد راه جدید و ترمیم راه‌های قبلی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر بر مهار آب‌های سطحی و شیرین منطقه تأکید کرد و گفت: خواست اهالی کوثر از نماینده مردم در مجلس، ساماندهی و رسیدگی به حضور مسؤولان ادارات در حوزه مسؤولیتی خویش است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا