تازه های سایت

8. آذر 1396 - 19:48
نوزدهمین مانور سراسری زلزله در کوثر برگزار شد
با هماهنگی مدیریت بحران کوثر؛
نوزدهمین مانور سراسری زلزله در کوثر برگزار شد
با هماهنگی مدیریت بحران کوثر و همکاری دستگاه‌های اجرایی نوزدهمین مانور سراسری زلزله در کوثر نیز برگزار شد.‏

به گزارش کوثرخبر، امروز همزمان با مدارس سراسر کشور و استان زنگ مانور زلزله در دبیرستان پسرانه معلم شهر گیوی با حضور مسؤولان شهرستانی، اعضای مدیریت بحران شهرستان کوثر و همه گروه‌های امدادی برگزار شد.

محمدصادق محمدی معاون فرماندار کوثر در این مانور که با شعار "مدرسه ایمن - جامعه تاب‌آور" بود در جمع دانش‌آموزان و اعضای مدیریت بحران کوثر اظهار کرد: هدف از برگزاری مانور زلزله در مدارس، بالا بردن سطح آگاهی و عملکرد دانش‌آموزان در هنگام وقوع زلزله و بعد از آن است.

وی افزود: دانش‌آموزان با فراگیری نحوه مواجهه با بحران و انتقال آموخته‌ها به خانواده و جامعه به عنوان ناشران سلامت عمل می‌کنند.

معاون فرماندار کوثر هماهنگی و اطلاع رسانی سریع و به موقع بین دستگاه‌های اجرایی در شرایط بحران را از دیگر اهداف مانور اعلام کرد و گفت: برگزاری مانورهای زلزله در مدارس باعث کاهش تلفات و عمق فاجعه و افزایش سطح مدیریت در بحران می‌شود.

محمدی با بیان غیرقابل پیش‌بینی بودن زمان و مکان بروز زلزله گفت: کشور ایران در معرض 33 نوع مخاطره طبیعی از 43 نوع شناخته شده در دنیا است.

دراین مانور انتخاب اماکن امن، پناهگیری در فضاهای بسته و باز، خروج مناسب، روش‌های امدادی و احیای حیات در بین دانش‌آموزان و معلمان انجام گرفت.

انتهای پیام

نظرات کاربران

 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد