تازه های سایت

7. آذر 1396 - 23:41
امام جمعه و فرماندار کوثر در پیامی مشترک از عموم مردم دعوت کردند تا با حضور در مراسم یادبود شهید مدافع حرم بابک نوری هریس محفلی معنوی با شور و شعور حسینی درخور شان و منزلت این شهید والامقام برگزار شود.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی و علیرضا علیپور در پیامی مشترک از عموم مردم شهرستان کوثر دعوت کردند تا با حضور در مراسم یادبود شهید مدافع حرم بابک نوری هریس محفلی معنوی با شور و شعور حسینی درخور شان و منزلت این شهید والامقام برگزار شود.

در این پیام آمده است:

یکی از مهم ترین ویژگی های شهدا دفاع از حریم اسلام و قرآن است؛ عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به واسطه رشادت و از خودگذشتگی شهدا به وجود آمده است همه ما اعم از مردم و مسئولان وظیفه سنگینی در قبال شهدا و خانواده های آنها بر دوش داریم.

شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم از نهضت امام حسین (ع) تأسی گرفتند، داشتن جامعه ای سالم و سعادتمند تنها به واسطه طی کردن مسیر امام و مقام معظم رهبری به وجود می آید و انصافاً شهدای مدافع حرم این اصل را به معنی واقعی کلمه در جامعه احیا ساخته اند.

امنیت موجود که به واسطه خون شهدای مدافع حرم و امنیت و وطن تأمین شده متعلق به همه جامعه است، شهدا و مدافعان حرم به این باور رسیدند که باید برای حفظ نظام و ایجاد و استقرار امنیت در سطح جامعه باید جان خود را فدا کنند، جامعه ای که در آن توجه به دین، ولایت مداری و ولایت پذیری وجود داشته باشد هرگز آسیب نخواهد دید.

در قسمتی دیگر از این پیام آمده است:

مراسم یادبود این شهید والامقام با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در روستای هریس شهرستان کوثر برگزار می‌شود که در این زمینه در حال حاضر تمهیدات و هماهنگی‌های لازم انجام یافته است.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته این مراسم روز پنجشنبه 9 آذر ماه از ساعت 9:30 صبح تا 12 ظهر در محل مسجد جامع روستای شهید پرور هریس برگزار می شود که از مسئولان و متولیان اجرایی انتظار می‌رود نهایت همکاری و مشارکت را با ما در راستای برگزاری باشکوه و منظم این مراسم داشته باشند.

صدا و سیمای مرکز استان نیز در ارتباط با پوشش کامل این مراسم برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و با تعاملات و همکاری‌های لازم انتظار می‌رود این مراسم را بتوانیم در خور شان شهدای والامقام برگزار کنیم.

از عموم مردم برای حضور در این مراسم معنوی دعوت به عمل می‌آید تا با حضور در این مراسم معنوی شور و شعور حسینی درخور شان و منزلت این شهید والامقام برگزار شود. چرا که حضور گرم و پرشور مردم در این مراسم بر معنویت این مراسمش می‌افزاید و حال و هوای خاصی به مراسم می‌دهد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی