تازه های سایت

1. آذر 1396 - 23:31
امام جمعه کوثر ضمن تبریک در پی پیروزی جبهه مقاومت در برابر گروههای تروریستی گفت: این موفقیت و پیروزی با فدا کردن حججی ها و نوری ها به دست آمد، در این نبرد سردار سلیمانی به عنوان ذخیره الهی دست انتقام خدا بود.

به گزارش کوثرخبر، حجت الاسلام والمسلمین بیگی در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر، ضمن تبریک در پی پیروزی جبهه مقاومت در نبرد با داعش اظهار کرد: شکست داعش و گروههای تکفیری و پیروزی غرور انگیز جبهه مقاومت را محضر امام عصر(عج)، رهبر انقلاب، مردم سوریه و ایران اسلامی تبریک و شادباش می گویم.

وی ادامه داد: این موفقیت و پیروزی با فدا کردن حججی ها و نوری ها به دست آمد، در این نبرد سردار سلیمانی به عنوان ذخیره الهی دست انتقام خدا بود و با عمل به وفای به عهد در کمتر از 2 ماه نسل داعش و تکفیری را از خاک سوریه پاک کرد.

خطیب جمعه کوثر بیان کرد: این موفقیت بر خلاف خواسته دشمن و علیرغم بی تفاوتی برخی از سودجویان بود، گروههای تکفیری از جهات مختلف به اسلام و مسلمین و کشورهای اسلامی هر چه توانستند ضرر زدند بحمدالله جبهه مقاومت که همیشه مورد انتقاد استکبار جهانی و عوامل مزدورشان بوده است همت کردند و آنها را شکست دادند.

حجت الاسلام والمسلمین بیگی اضافه کرد: استکبار، صهیونیست و آل سعود با سابقه ای که دارند در این فتنه تکفیری سهیم بودند و با کمال تاسف با تفکر خصمانه و ترویج تفکر وهابی برای اینکه قدرت خود را در منطقه به کرسی بنشانند از این موجودات پلید پشتیبانی می کردند اما بحمدالله ضربه مهلکی از جبهه مقاومت که در راس آنها سردار سلیمانی است، خوردند.

نظرات کاربران

پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی