تازه های سایت

30. آبان 1396 - 14:57
تفکر قوی بسیجی موجب به گِل نشستن آمریکا در عراق و سوریه شد
امام جمعه کوثر در جمع پاسداران مطرح کرد:
تفکر قوی بسیجی موجب به گِل نشستن آمریکا در عراق و سوریه شد
امام جمعه کوثر در جمع پاسداران گفت: این تفکر قوی بسیجی بود که سبب به گِل نشستن آمریکا در عراق و سوریه شد مقابل استکبار ایستاد و اقتدار ایران را به جهانیان نشان داد.

به گزارش کوثرخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین بیگی، امام جمعه شهرستان کوثر، امروز در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه کوثر و جمعی از پاسداران به مناسبت هفته بسیج، ضمن تبریک این هفته اظهار کرد: بسیج عین نظم، ایمان و تقواست پس باید بیش از پیش تفکر بسیجی را در توده مردم احیا کنیم.

وی افزود: تفکر قوی بسیجی بود که سبب به گِل نشستن آمریکا در عراق و سوریه شد مقابل استکبار ایستاد و اقتدار ایران را به جهانیان نشان داد.

امام جمعه کوثر با تأکید بر اشاعه عزت بسیج در کل دنیا تصریح کرد: همه باید درصدد روان‌سازی تفکر بسیجی و نهادینه ساختن آن به‌ویژه در مدارس و بین دانش‌آموزان باشیم.

حجت الاسلام بیگی با بیان اینکه تفکر رابطه با آمریکا اشتباه و به دور از اساس انقلابی‌گری و بسیجی بودن است ادامه داد: شرایط کنونی کشور مثل دهه اول انقلاب است، پس مراقبت همه را می‌طلبد.

در ادامه این دیدار سرهنگ 2 پاسدار محرم پور رحمان، فرمانده سپاه ناحیه کوثر نیز ضمن تشریح برنامه‌های هفته بسیج گفت: بیش از ۵۰ برنامه مختلف فرهنگی، ورزشی، علمی و پروژه اقتصاد مقاومتی در طول هفته بسیج به اجرا درآمده و افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مبایل و تبلت TECH 21
پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب