تازه های سایت

28. آبان 1396 - 22:51
فرمانده سپاه کوثر:
بسیج یک اصل و یک ارزش انقلابی است
نویسنده: 
میلاد عسگری
فرمانده سپاه کوثر با بیان اینکه بسیج یک اصل و یک ارزش انقلابی است، اضافه کرد: چهار فقره وام 500میلیون ریالی به چهار کارگاه و در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز برای راه‌اندازی یک واحد دامداری 700 میلیون ریال با سود 10 درصد پرداخت شده است، این نشان می دهد که این نیروی ارزشی و انقلابی توانسته در عرصه های متعدد با یاری رسانی به مردم در اهداف و آرمان های خود موثر عمل کند.

به گزارش کوثرخبر، هفته مبارک بسیج با اهداف تبیین نقش و جایگاه بسیج در تقویت اقتدار ملی و جلوگیری از نفوذ دشمن، تبیین اقتصاد مقاومتی، معرفی بسیج مبتکر و متفکر، انقلابی گری، پرداختن به ملزومات جهاد کبیر و ... برگزار می شود.

عضو شورای تأمین شهرستان با گریز به موضوع افتتاح سه پروژه محرومیت‌زدایی در هفته بسیج در روستاهای فاراب، جغناب و نصرآباد تشریح کرد: برای این پروژه‌ها 460 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه از سوی بسیج سازندگی سپاه کوثر پرداخت شده است.

سرهنگ 2 پاسدار پوررحمان با بیان اینکه بسیج یک اصل و یک ارزش انقلابی است، اضافه کرد: چهار فقره وام 500میلیون ریالی به چهار کارگاه و در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز برای راه‌اندازی یک واحد دامداری 700 میلیون ریال با سود 10 درصد پرداخت شده است، این نشان می دهد که این نیروی ارزشی و انقلابی توانسته در عرصه های متعدد با یاری رسانی به مردم در اهداف و آرمان های خود موثر عمل کند.

وی با تأکید بر اجرای برنامه‌های تأثیرگذار در جامعه گفت: فرماندهان پایگاه‌ها و سخنرانان همه از افراد تحصیل کرده و نخبه جامعه هستند. 

فرمانده سپاه کوثر از برگزاری برنامه‌های علمی و دانش‌آموز محور در مدارس نیز خبر داد و افزود: مقاله‌نویسی، برگزاری مسابقه‌های علمی و تجلیل از 30 دانش‌آموز فعال بسیجی در دستور کار برنامه هفته بسیج است. 

دبیر گرامیداشت هفته مبارک بسیج با اشاره به ارائه مشاوره‌های اقتصادی از سوی مشاوران بسیج و سپاه در راستای عمل به منویات مقام عظمای ولایت بر اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در طول ایام سال اقتصاددانان خبره در شهرستان، آمادگی ارائه هرگونه راهکار و مشاوره برای جوانان را با هدف ورود به بازار کار دارند.

وی همچنین در خصوص برنامه شاخص شهرستان کوثر در روز 5 آذر گفت: اجتماع بزرگ بسیجیان در این روز نشانگر پایبندی تمام اقشار مردم به اصول انقلاب اسلامی  و رهبری خواهد بود.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب
سایت خبری ازناو خلخال
شرکت ارتباطات امگا گستر
لابراتوار تخصصی پروتز های دندانی علیپور
 تالار و رستوران بزرگ فرهنگیان در گیوی افتتاح شد
کمک های مردمی و پشتیبانی از جبهه مردمی انقلاب اسلامی
 ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه اطلاع رسانی امام خامنه ای
سایت اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه